Koszyk:
Ładuję...
Bez GMO Bez glutenu Bez jajek Bez nabiału Bez soi
NOW Foods - Glukonian Potasu, Potassium Gluconate, Proszek, 454g SUPLEMENT DIETY
Zawartość:
Produkt zawieraW dziennej porcji %RWS
Potas (z glukonianu potasu) 700 mg 35%

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: Potas (z glukonianu potasu), Może zawierać: pszenicę, gluten, soję, mleko, jaja, ryby, skorupiaki lub orzechy.

Zalecana porcja dzienna: 2 łyżeczki (4,4g). Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Sposób spożycia: Przyjmuj 1/2 płaskiej łyżeczki 1 do 4 razy dziennie w oddzielnych porcjach. Przyjmuj z posiłkiem i popij co najmniej 240 ml wody lub innego napoju.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Przeciwwskazania: Tylko dla dorosłych. Zachowaj ostrożność chcąc stosować ten produkt w przypadku ciąży/ karmienia, brania jakichkolwiek leków (szczególnie tych, które mogą wpływać na czynność nerek lub stężenie potasu we krwi) lub złego stanu zdrowia (zwłaszcza choroby serca / nerek lub cukrzyca).

Uwagi: Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Potas to bardzo aktywny pierwiastek. Obecny jest w większości produktów spożywczych. Najwięcej jest go w owocach, warzywach, mięsie, ziemniakach, orzechach oraz kakao. W diecie Polaków najwięcej potasu czerpią oni z ziemniaków. Zbyt mała zawartość potasu w diecie może zwiększać ryzyko poważnych konsekwencji zdrowotnych. Normy na potas dla osób dorosłych, niezależnie od płci i wieku, wynoszą 3500 mg/dobę.

W takiej sytuacji warto sięgnąć po suplement diety NOW Foods - Glukonian Potasu. To suplement diety zawierający potas z z glukonianu potasu w formie proszku. Suplement należy przyjmować z posiłkiem 1/2 płaskiej łyżeczki 1 do 4 razy dziennie w oddzielnych porcjach. U osób zdrowych nadmierne ilości spożytego potasu są wydalane przez nerki. Jednak zbyt duże spożycie potasu z suplementów diety może prowadzić do niekorzystnych skutków zdrowotnych.


Forma: Proszek
Specyfika Produktu: Bez GMO, Bez glutenu, Bez jajek, Bez nabiału, Bez soi, Wegański, Wegetariański
Mój cel: Detoks, oczyszczanie organizmu, Samopoczucie, Serce/Układ krążenia
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

NOW Foods - Glukonian Potasu, Potassium Gluconate, Proszek, 454g

87,50 zł
Produkt dostępny
W magazynie
Termin przydatności: 31.07.2028