Koszyk:

Wszystkie produkty -15% z kodem BF2022

Ładuję...
Bez GMO Bez glutenu Bez jajek Bez nabiału Bez soi
NOW Foods - Glukonian Potasu, Potassium Gluconate, Proszek, 454g SUPLEMENT DIETY
Zawartość: Masa netto - 454g
Produkt zawieraW dziennej porcji (2 łyżeczki (4,4g)) %RWS*
Potas (z glukonianu potasu) 700 mg 35%

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: Brak. Nie wyprodukowane z użyciem pszenicy, glutenu, soi, mleka, jaj, ryb, skorupiaków lub orzechów drzewnych. Wyprodukowano w obiekcie GMP, który przetwarza inne składniki zawierające te alergeny.

Zalecana porcja dzienna: 2 łyżeczki (4,4g). Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Sposób spożycia: Przyjmuj 1/2 płaskiej łyżeczki 1 do 4 razy dziennie w oddzielnych porcjach. Przyjmuj z posiłkiem i popij co najmniej 240 ml wody lub innego napoju. Nie przekraczaj 4 porcji dziennie.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Przeciwwskazania: Tylko dla dorosłych. Zachowaj ostrożność chcąc stosować ten produkt w przypadku ciąży/ karmienia, brania jakichkolwiek leków (szczególnie tych, które mogą wpływać na czynność nerek lub stężenie potasu we krwi) lub złego stanu zdrowia (zwłaszcza choroby serca / nerek lub cukrzyca).

Uwagi: Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Potas to bardzo aktywny pierwiastek. Obecny jest w większości produktów spożywczych. Najwięcej jest go w owocach, warzywach, mięsie, ziemniakach, orzechach oraz kakao. W diecie Polaków najwięcej potasu czerpią oni z ziemniaków. Zbyt mała zawartość potasu w diecie może zwiększać ryzyko poważnych konsekwencji zdrowotnych. Normy na potas dla osób dorosłych, niezależnie od płci i wieku, wynoszą 3500 mg/dobę.

W takiej sytuacji warto sięgnąć po suplement diety NOW Foods - Glukonian Potasu. To suplement diety zawierający potas z z glukonianu potasu w formie proszku. Suplement należy przyjmować z posiłkiem 1/2 płaskiej łyżeczki 1 do 4 razy dziennie w oddzielnych porcjach. U osób zdrowych nadmierne ilości spożytego potasu są wydalane przez nerki. Jednak zbyt duże spożycie potasu z suplementów diety może prowadzić do niekorzystnych skutków zdrowotnych.

Forma: Proszek
Specyfika Produktu: Bez GMO, Bez glutenu, Bez jajek, Bez nabiału, Bez soi, Wegański, Wegetariański
Mój cel: Detoks, oczyszczanie organizmu, Samopoczucie, Serce/Układ krążenia

Dodaj komentarz

Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

NOW Foods - Glukonian Potasu, Potassium Gluconate, Proszek, 454g

88,00 zł
Produkt dostępny
W magazynie