Koszyk:
Nowy
Ładuję...
Bez cukru Bez GMO Bez glutenu Bez nabiału Bez soi
Brak etykiety.

Ekstrakty ziołowe i roślinne to jedne z najczęściej wybieranych suplementów. Zawierają one skoncentrowane składniki, które mogą stanowić uzupełnienie zbilansowanej diety. Jedną z kategorii produktów, które się do nich zalicza, są grzyby witalne. Ich właściwości sprawiają, że ostatnio zyskują one na popularności. Suplementem, który cieszy się szczególnym zainteresowaniem jest Osavi Lion’s Mane (600mg). 60 kapsułek to ilość produktu, którą otrzymujesz wraz z mniejszym dostępnym opakowaniem. 

Osavi - Lion’s Mane (600mg) 60 kapsułek - poręczne opakowanie 

W tej wersji produktu zyskujesz aż 60 wygodnych w stosowaniu kapsułek. Jedna dziennie wystarczy podczas codziennej suplementacji. Dzięki mniejszemu opakowaniu możesz zabrać produkt ze sobą w podróż czy do pracy - tak, by mieć go zawsze pod ręką i pamiętać o jego przyjmowaniu nawet podczas zabieganego dnia. Produkt ten powstał z najwyższą dbałością o każdy szczegół - masz pewność, że w Twoje ręce trafia dopracowany produkt. 

Osavi Lion’s Mane (600mg) 60 kapsułek: skład 

Soplówka jeżowata, bo tak inaczej nazywa się Lion’s Mane, swoim wyglądem przypomina lwią grzywę - stąd jej potoczna nazwa. W składzie tego produktu znajdziesz przede wszystkim ekstrakt z owocników soplówki jeżowatej (Hericium erinaceus) DER 30:1, standaryzowany na 40% polisacharydów i 20 beta-glukanów. Nie zawiera on cukru, soi, nabiału i glutenu - może być zatem stosowany przez każdego, kto wyklucza te składniki ze swojej diety. Sprawdź również pozostałe suplementy Osavi i wybierz coś dla siebie z pełnej oferty.

Forma: Vkaps
Specyfika Produktu: Bez cukru, Bez GMO, Bez glutenu, Bez nabiału, Bez soi, Wegański, Wegetariański
Mój cel: Samopoczucie
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Osavi - Lion’s Mane, 600mg, 60 vkaps

41,00 zł
Produkt dostępny
W magazynie
Termin przydatności: 31.12.2026
ten produkt najczęściej łączony jest z: