Koszyk:
Ładuję...
Jarrow Formulas - Ubiquinol QH-absorb, 200mg, 30 kapsułek miękkich SUPLEMENT DIETY
Zawartość: 30 kapsułek
Produkt zawieraW dziennej porcji %RWS*
Ubichinol (Kaneka QH) 200 mg

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: Trójglicerydy o średniej długości łańcucha, emulgator: lecytyna słonecznikowa i nośnik: wosk pszczeli; ekstrakt rozmarynu, przeciwutleniacze: naturalne mieszane tokoferole i estry kwasów tłuszczowych i kwasu askorbinowego dodane w celu utrzymania świeżości. Kapsułka składa się z żelatyny bydlęcej, nośnika: gliceryny i oczyszczonej wody; karmelu i ekstraktu z mączki chleba świętojańskiego. Produkt bezglutenowy. Nie zawiera alergenów: pszenicy, soi, nabiału, jaj, ryb / skorupiaków, orzeszków ziemnych.

Zalecana porcja dzienna: 1 kapsułka. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Sposób spożycia: Przyjmuj 1 kapsułkę dziennie z posiłkiem.

Sposób przechowywania: Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Poziom koenzymu Q10 w organizmie może zmniejszać się wraz z wiekiem, w wyniku braku przestrzegania zasad zdrowego stylu życia, a także intensywnego wysiłku fizycznego oraz psychicznego. Wówczas warto pomyśleć o suplementacji, stosując wysokiej jakości preparat taki jak Jarrow Formulas Ubichinol 200 mg. Ma postać miękkich kapsułek. Jest przypisany do celów: Anti-aging i Serce/Układ krążenia, co jest wskazówką dla osób zastanawiających się, na co pomaga ubiquinol i jakie role odgrywa.

Ubichnol – aktywna forma koenzymu Q10

Koenzym Q10 związany jest z przemianami energetycznymi w komórkach. W organizmie w równowadze występują dwie jego formy. Jedną z nich jest ubichinol – aktywna postać Q10, łączona z właściwościami antyoksydacyjnymi i porównywana do przeciwutleniaczy. Chcąc dowiedzieć się więcej o pozostałych suplementach zawierających koenzym Q10 ubichinol z naszej oferty, zapraszamy do sprawdzenia całej kategorii produktowej oraz do kontaktu z nami w wygodny dla siebie sposób.

 

https://shaman.pl/slowniczek/koenzym-q10

Dodaj komentarz

Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Jarrow Formulas - Ubiquinol QH-absorb, 200mg, 30 kapsułek miękkich

163,50 zł
Produkt dostępny
W magazynie
Termin przydatności: 31.12.2023