Koszyk:
Ładuję...
Bez GMO Bez glutenu Bez jajek Bez nabiału Bez soi
Jarrow Formulas - Ashwagandha, 300mg, 120 vkaps SUPLEMENT DIETY
Zawartość:
Produkt zawieraW dziennej porcji %RWS
Ashwagandha KSM-66 (ekstrakt z korzenia) (Withania somnifera) 300 mg

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: Ashwagandha KSM-66 (ekstrakt z korzenia) (Withania somnifera), Substancja wypełniająca: celuloza; substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych (źródło roślinne); otoczka kapsułki (substancja zagęszczająca: hydroksypropylometyloceluloza).

Zalecana porcja dzienna: 1 kapsułka. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Sposób spożycia: Przyjmuj 1 kapsułkę raz dziennie z wodą.

Sposób przechowywania: Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Przeciwwskazania: Produkt nie powinien być spożywany w przypadku stosowania leków o działaniu uspokajającym, nasennym, przeciwpadaczkowym; nie stosować u dzieci, kobiet w ciąży i w trakcie laktacji.

Uwagi: Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Oferta Jarrow Formulas została stworzona w taki sposób, by dostarczyć Ci wysokiej jakości suplementy. Produkty te dopasujesz indywidualnie do swoich potrzeb: wśród nich znajdziesz preparaty takie jak witaminy i składniki mineralne, ale także preparaty na bazie roślin. Jednym z takich suplementów jest Jarrow Formulas Ashwagandha: 120 kapsułek to ilość, która wystarczy Ci na długą suplementację. Dzięki temu nie musisz się martwić o szybkie uzupełnienie zapasów. 

Jarrow Formulas Ashwagandha: skład

Ashwagandha jest inaczej nazywana Witanią ospałą. Naturalnymi rejonami jej występowania są suche rejony klimatu tropikalnego. Ponadto, Ashwagandha to adaptogen. Tak nazywa się naturalne substancje, które mogą być dodatkiem do diety i wspierają organizm w zmiennych warunkach środowiskowych. W suplementach przeważnie wykorzystywany jest jej korzeń. Tak też jest w przypadku tej propozycji.

Jarrow Formulas Ashwagandha: 120 kapsułek w dużym opakowaniu 

Duże opakowanie tego suplementu mieści aż 120 kapsułek. Zalecana dzienna porcja to jedna kapsułka. Dzięki temu masz pewność, że produkt ten wystarczy Ci na długi czas. Opakowanie zostało skonstruowane tak, by było poręczne i było łatwe w otwarciu. Co więcej, Jarrow Formulas Ashwagandha powstał bez użycia GMO, glutenu, jajek, nabiału i soi. Jest to produkt wegański. Dlatego też może być stosowany przez osoby wykluczające z diety pewne składniki. Sprawdź także pozostałe propozycje Jarrow Formulas. Wśród nich z pewnością znajdziesz produkty, które dopasujesz do swoich indywidualnych preferencji.

Forma: Vkaps
Specyfika Produktu: Bez GMO, Bez glutenu, Bez jajek, Bez nabiału, Bez soi, Wegański, Wegetariański
Mój cel: Samopoczucie, Skupienie, pamięć, koncentracja
Dystrybutor/Producent: Olivit Sp. z o.o., ul. Blacharska 11, 61-006 Poznań
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Jarrow Formulas - Ashwagandha, 300mg, 120 vkaps

88,00 zł
Produkt dostępny
W magazynie
Termin przydatności: 30.09.2025
ten produkt najczęściej łączony jest z: