Zniżka
-7%
Ładuję...

NOW Foods - Beta Karoten Naturalny, 25000 IU, 180 kapsułek miękkich

5/5 z 1 ocen
Ocena:
Suplement marki NOW Foods to naturalny betakaroten prowitamina witaminy A. Wspiera zdrowie skóry i oczu. W skład produktu wchodzą:
 • Witamina E - jest rozpuszczalną w tłuszczach grupą ośmiu organicznych...
 • Zobacz więcej
  95,99 zł 103,50 zł
  Wysyłka w 24 godziny Wysyłka w 24 godziny Produkt dostępny
  Produkt gotowy do wysyłki. Zamawiając produkty oznaczone w ten sposób możesz spodziewać się wysyłki w ciągu 24 godzin od zamówienia.
  W magazynie
  Suplement marki NOW Foods to naturalny betakaroten prowitamina witaminy A. Wspiera zdrowie skóry i oczu. W skład produktu wchodzą:
 • Witamina E - jest rozpuszczalną w tłuszczach grupą ośmiu organicznych związków chemicznych, do których zaliczają się tokoferole i tokotrienole. Witamina ta w organizmie człowieka przyczynia się między innymi do ochrony komórek przed tak zwanym stresem oksydacyjnym. 
 • Lecytyna sojowa – lecytyna znajduje się w każdej komórce ciała – to składnik błon komórkowych. Lecytynę sojową stosuje się jako dodatek do żywności. Pozyskiwana jest z ziaren soi. 
 • Beta-karoten – organiczny związek chemiczny, prowitamina witaminy A, która jest niezbędna do normalnego widzenia. Beta-karoten znajduje się w wielu żółtopomarańczowych warzywach i owocach.
 • Producent:
  Forma: Kapsułki miękkie
  Mój cel: Samopoczucie, Włosy, skóra, paznokcie

  Add comment

  Etykieta
  Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.