Koszyk:
Ładuję...
Bez GMO Bez glutenu Bez jajek Bez nabiału Bez soi
NOW Foods - Magnez w Płynie, Płyn, 237ml SUPLEMENT DIETY
Zawartość: Masa netto - 237 ml
Produkt zawieraW dziennej porcji (3/4 łyżeczki (3,99ml)) %RWS*
Magnez (z koncentratu mikroelementów) 399 mg 106.41%

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: Koncentrat zjonizowanych mikroelementów. Nie zawiera alergenów: drożdży, pszenicy, glutenu, soi, kukurydzy, mleka, jaj, ryb, skorupiaków ani orzechów drzewnych. Wyprodukowano w obiekcie GMP, który przetwarza inne składniki zawierające te alergeny.

Zalecana porcja dzienna: 3/4 łyżeczki (3,99ml). Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Sposób spożycia: Dobrze wstrząsnąć przed użyciem. Ten produkt jest wysoce skoncentrowany, bez dodatków, ma bardzo silny smak. Przyjmuj 1/4 łyżeczki (1,33 ml) 3 razy dziennie mieszając z sokiem lub środkiem spożywczym w celu niwelowania stężonego mineralnego smaku.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Tylko dla dorosłych. Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Marka NOW Foods od wielu lat dostarcza najwyższej jakości suplementy diety zawierające kluczowe dla organizmu składniki. Wśród nich znajduje się preparat z magnezem w płynie, stanowiący świetną alternatywę dla osób, które nie lubią lub nie mogą połykać tabletek. Przed zastosowaniem wystarczy dobrze wstrząsnąć butelką i przyjąć ¾ łyżeczki płynu, zgodnie z informacjami umieszczonymi na etykiecie (zobacz teraz zakładkę Etykieta produktu).

Suplementacja magnezu – kiedy warto ją rozważyć

Kiedy warto rozważyć suplementację magnezu? O dostarczaniu z dodatkowego źródła pomyśleć mogą osoby intensywnie trenujące, narażone na silny stres, zmagające się z zaburzeniami wchłaniania i zaburzeniami hormonalnymi. Do sygnałów wysyłanych przez ciało, świadczących o niedoborach, należą między innymi: skurcze mięśni, zmęczenie i rozdrażnienie, bóle głowy, nadmierne wypadanie włosów, problemy ze snem. Poziom magnezu sprawdzić można, wykonując badania profilaktyczne. Zapraszamy do zapoznania się innymi suplementami z magnezem w formie płynnej z naszego asortymentu.

 

https://shaman.pl/slowniczek/magnez


Forma: Płyn
Specyfika Produktu: Bez GMO, Bez glutenu, Bez jajek, Bez nabiału, Bez soi, Wegański, Wegetariański
Mój cel: Relaks, sen, wyciszenie, Samopoczucie, Sport
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

NOW Foods - Magnez w Płynie, Płyn, 237ml

83,00 zł
Produkt dostępny
W magazynie
Termin przydatności: 30.06.2027