Koszyk:
Bez GMO Bez glutenu Bez jajek Bez nabiału Bez soi
NOW Foods - Acai, Koncentrat, Płyn, 473 ml SUPLEMENTY DIETY
Zawartość:
Produkt zawieraW dziennej porcji %RWS
Organiczne jagody Acai (liofilizowane) (Euterpe oleracea) (skórka i pulpa owocowa) (odpowiednik 105 000 mg świeżych Acai) 1500 mg

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: Organiczne jagody Acai (liofilizowane) (Euterpe oleracea) (skórka i pulpa owocowa) (odpowiednik 105 000 mg świeżych Acai), Woda dejonizowana, nośnik: gliceryna roślinna; regulator kwasowości: kwas cytrynowy; naturalny aromat acai, substancja konserwująca: sorbinian potasu.

Zalecana porcja dzienna: 3 łyżki stołowe (45ml). Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Sposób spożycia: Dobrze wstrząsnąć przed użyciem. Przyjmuj 1 łyżkę stołową (15 ml) 2 do 3 razy dziennie. Można przyjmować bezpośrednio lub zmieszać z wodą lub sokiem.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Po otwarciu przechowywać w lodówce.

Uwagi: Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Tylko dla dorosłych. W tym produkcie może wystąpić naturalna zmiana koloru. W produkcie może wystąpić osad. Pamiętaj, aby dobrze wstrząsnąć przed użyciem.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

NOW Foods to marka, która dba o pierwszorzędną jakość swojej oferty. Wśród propozycji tej marki znajdziesz nie tylko witaminy i składniki mineralne, ale także preparaty dla sportowców i produkty bazujące na roślinach. Jednym z takich produktów jest NOW Foods Acai Koncentrat w płynie. Dzięki wyjątkowym właściwościom jagód acai produkt ten należy do żywności superfoods. 

NOW Foods Acai Koncentrat w płynie: skład 

Marka NOW Foods dba nie tylko o Twoją wygodę podczas przyjmowania suplementów, ale także o to, by składy produktów, które oferuje, były możliwie jak najprostsze. Preparaty tego typu czerpią swoje unikatowe właściwości prosto z natury. Tak też jest w przypadku NOW Foods Acai Koncentrat 475 ml. Głównym składnikiem tego suplementu stanowią organiczne jagody Acai. Są one okrągłe i ciemnofioletowe. Swoim kształtem przypominają borówki. Pochodzą z tropikalnych terenów Ameryki Południowej i stanowią podstawę diety w Amazonii. Co więcej, owoce Acai są nazywane superfoods. Tym samym należą do grupy nieprzetworzonej, naturalnej żywności, która jest bogata w składniki odżywcze. 

NOW Foods Acai Koncentrat 475 ml: jak przyjmować 

Suplement ten ma formę wygodnego w przyjmowaniu płynu i stanowi alternatywę dla kapsułek. Sprawdzi się zatem w przypadku osób mających problemy z przełykaniem. Przed użyciem należy dobrze wstrząsnąć opakowanie. Zalecana porcja dzienna to jedna łyżka stołowa, czyli 15ml, przyjmowana do trzech razy dziennie. Porcji tej nie należy przekraczać. Suplement ten możesz przyjąć sam bądź z dodatkiem wody czy soku. 

Ean: 733739048042
Forma: Płyn
Specyfika Produktu: Bez GMO, Bez glutenu, Bez jajek, Bez nabiału, Bez soi, Wegański, Wegetariański
Mój cel: Odporność, Samopoczucie
Dystrybutor/Producent: Olivit Sp. z o.o., ul. Blacharska 11, 61-006 Poznań
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

NOW Foods - Acai, Koncentrat, Płyn, 473 ml

67,00 zł
Produkt dostępny
W magazynie
Termin przydatności: 30.11.2025
Ten produkt najczęściej łączony jest z: