Koszyk:
Ładuję...
Bez GMO Bez glutenu Bez nabiału Bez soi Wegański
Osavi - Witamina B6, P-5-P, 30 mg, 120 vkaps SUPLEMENT DIETY
Zawartość:
Produkt zawieraW dziennej porcji %RWS
5'-fosforan pirydoksalu (P-5-P) 30 mg
  W tym witamina B6 18 mg 1286%

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: Inulina, otoczka (hydroksypropylometyloceluloza), 5'-fosforan pirydoksalu.

Zalecana porcja dzienna: 1 kapsułka. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.

Sposób spożycia: Zalecana dzienna porcja: 1 kapsułka, rano.

Sposób przechowywania: Przechowywać w ciemnym i suchym miejscu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Unia Europejska

Osavi ceni przede wszystkim naturalne składniki. To właśnie z nich tworzy suplementy wysokiej jakości, dopasowane do potrzeb osób prowadzących aktywny styl życia. Preparaty Osavi mogą stanowić wsparcie optymalnej kondycji organizmu. Ich największą zaletą są proste, czyste składy, dzięki czemu dokładnie wiesz, co trafia w Twoje ręce. Jednym z takich suplementów jest Osavi Witamina B6 P-5-P 120 kapsułek. Dzięki takiej ilości produktu suplement możesz stosować przez długi czas, nie martwiąc się o jego szybki brak. 

Osavi Witamina B6 P-5-P 120 kapsułek: skład

W składzie tego suplementu znajdziesz jedynie witaminę B6 w łatwo przyswajalnej formie P-5-P. Dzięki temu komórki mogą z niej korzystać bezpośrednio poprzez przepływ krwi - witamina B6 nie musi być wcześniej rozkładana na P-5-P w wątrobie. Na tym jednak nie koniec. Składnikami tego suplementu poza witaminą B6 jest również inulina i otoczka - to tyle. Transparentny, czysty skład to ogromna zaleta produktu. Właśnie dzięki temu Osavi realizuje swoje hasło, wedle którego natury nie trzeba już bardziej udoskonalać. 

Osavi Witamina B6 P-5-P 120 kapsułek: jak stosować 

Zalecana dzienna porcja to jedna kapsułka przyjmowana rano. W opakowaniu tym znajdziesz aż 120 kapsułek: Osavi Witamina B6 P-5-P w takiej ilości gwarantuje długotrwałe stosowanie, bez potrzeby szybkiego przerwania suplementacji. Sprawdź również inne suplementy Osavi. Znajdziesz wśród nich ciekawe produkty o wyjątkowych właściwościach. Wystarczy, że wybierzesz odpowiednie dla siebie i zaczniesz je stosować wedle wskazań na opakowaniu. 

Forma: Vkaps
Specyfika Produktu: Bez GMO, Bez glutenu, Bez nabiału, Bez soi, Wegański, Wegetariański
Mój cel: Samopoczucie
Dystrybutor/Producent: Olivit Sp. z o.o., ul. Blacharska 11, 61-006 Poznań
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Osavi - Witamina B6, P-5-P, 30 mg, 120 vkaps

45,00 zł
Produkt dostępny
W magazynie
Termin przydatności: 30.09.2025
ten produkt najczęściej łączony jest z: