Koszyk:
Ładuję...
Bez cukru Bez GMO Bez glutenu Bez nabiału Bez soi
Brak etykiety.

Oregano jest znane również jako lebiodka pospolita. Roślina ta jest niezbędnym składnikiem wielu potraw. Przyprawa ta jest wykorzystywana głównie w kuchni śródziemnomorskiej. Oregano może być dodatkiem do zdrowej, zbilansowanej diety i wspierać optymalną kondycję organizmu również w formie kapsułek. W tym opakowaniu Osavi Olejek z Oregano Karwakrol znajduje się aż 120 kapsułek. Sprawdź wszystkie zalety produktu. 

Osavi Oregano Karwakrol 120 kapsułek - duże opakowanie starczy na dłużej! 

Osavi to marka, która dba o wysoką jakość suplementów, które tworzy. Są one testowane pod kątem czystego i bezpiecznego składu. Dlatego właśnie w suplemencie Osavi Olejek z Oregano Karwakrol w każdej ze 120 kapsułek znajdziesz jedynie olejek z liści oregano standaryzowany na minimum 70% karwakrolu oraz oliwę z oliwek extra virgin i składniki otoczki dojelitowej. Dodatkową zaletą tego produktu jest możliwość wybrania mniejszego lub większego opakowania. W tym przypadku możesz otrzymać aż 120 kapsułek. Dzięki temu masz pewność, że wystarczą Ci one na dłuższy czas. 

Osavi Olejek z Oregano Karwakrol 120 kapsułek: jak przyjmować

Przyjmowanie tego suplementu jest niezwykle proste. Ma on postać kapsułek, które łatwo połkniesz, popijając wodą. Suplement ten najlepiej przyjmować po posiłku, raz dziennie. Dodatkowym atutem produktu jest fakt, że forma kapsułek dojelitowych chroni żołądek przed podrażnieniami. Co więcej, główny składnik, czyli olejek z oregano, jest pozyskiwany bez udziału substancji chemicznych. Wykorzystany w suplemencie olejek otrzymuje się w procesie destylacji z parą wodną. Sprawdź też pozostałe suplementy Osavi. 


Forma: Kapsułki
Specyfika Produktu: Bez cukru, Bez GMO, Bez glutenu, Bez nabiału, Bez soi
Mój cel: Odporność
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Osavi - Olejek z Oregano Karwakrol, 180mg, 120 kapsułek dojelitowych

84,00 zł
Produkt dostępny
W magazynie
Termin przydatności: 30.06.2025