Koszyk:
Ładuję...
Bez GMO Bez glutenu Bez jajek Bez nabiału Bez soi
NOW Foods - L-Glutamina,1000mg, 120 kapsułek SUPLEMENT DIETY
Zawartość:
Produkt zawieraW dziennej porcji %RWS
L-glutamina (wolna forma) 3 g

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: L-glutamina (wolna forma), Substancja zagęszczająca: hydroksypropylometyloceluloza (otoczka kapsułki celulozowej), emulgator: hydroksypropyloceluloza, nośnik: kwasy tłuszczowe (źródło roślinne), substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych (źródło roślinne) i dwutlenek krzemu. Nie wyprodukowane z dodatkiem pszenicy, soi, mleka, jaj, ryb, skorupiaków lub orzechów. Produkowany w zakładzie przetwarzającym inne składniki zawierające te alergeny.

Zalecana porcja dzienna: 3 kapsułki. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Sposób spożycia: Przyjmuj 1 kapsułkę 1 do 3 razy dziennie, najlepiej pomiędzy posiłkami.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Tylko dla dorosłych. Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Glutamina to aminokwas, który jest najlepszym przykładem wszechstronności tych składników. Jej uwalnianie jest kontrolowane przez kluczowe narządy metaboliczne. Glutamina jest przez organizm wykorzystywana na co dzień, jednak w warunkach katabolicznych organizm potrzebuje jej większej ilości. Przyczyną procesów katabolicznych w ciele jest zazwyczaj zbyt mała ilość składników budulcowych w tkankach mięśniowych - stan ten zazwyczaj towarzyszy pacjentom powracającym do zdrowia po oparzeniach i zabiegach chirurgicznych, ale też osobom praktykującym ćwiczenia o wysokiej intensywności.

NOW Foods: glutamina 1000 mg

Glutamina to aminokwas endogenny, budujący białka. Oznacza to, że organizm jest w stanie wytworzyć ją samodzielnie. Gdy podaż glutaminy jest zbyt niska w stosunku do zapotrzebowania, warto uzupełnić deficyt odpowiednimi składnikami odżywczymi. Znajduje się ona przede wszystkim w wołowinie, jajkach, tofu, ryżu i mleku. Wsparciem dla zbilansowanej diety mogą też być suplementy w kapsułkach - takie jak NOW Foods L-Glutamina.

NOW Foods: glutamina w kapsułkach

Suplementy diety to substancje mogące wspierać optymalny stan organizmu. NOW Foods L-Glutamina to jeden z takich suplementów. Wystarczy przyjmować 3 kapsułki dziennie w równych odstępach czasu między posiłkami. Sprawdź również Etykietę produktu, by dowiedzieć się więcej o NOW Foods L-Glutamina 1000 mg.


Forma: Kapsułki
Specyfika Produktu: Bez GMO, Bez glutenu, Bez jajek, Bez nabiału, Bez soi
Mój cel: Sport
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

NOW Foods - L-Glutamina,1000mg, 120 kapsułek

83,00 zł
Produkt dostępny
W magazynie
Termin przydatności: 30.04.2028