Koszyk:

-12% PROBIOTYKI. WPISZ KOD: PRO

Bez GMO Bez glutenu Bez jajek Bez nabiału Bez soi
NOW Foods - L-Glutamina,1000mg, 120 kapsułek SUPLEMENT DIETY
Zawartość:
Produkt zawieraW dziennej porcji %RWS
L-glutamina (wolna forma) 3 g

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: L-glutamina (wolna forma), otoczka kapsułki celulozowej: substancja zagęszczająca: hydroksypropylometyloceluloza, emulgator: hydroksypropyloceluloza, nośnik: kwasy tłuszczowe, substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych i dwutlenek krzemu. Może zawierać: pszenicę, gluten, soję, mleko, jaja, ryby, skorupiaki, orzechy drzewne, sezam.

Zalecana porcja dzienna: 3 kapsułki. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Sposób spożycia: Przyjmuj 1 kapsułkę 1 do 3 razy dziennie, najlepiej pomiędzy posiłkami.

Sposób przechowywania: Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Po otwarciu przechowywać w chłodnym, suchym i ciemnym miejscu.

Przeciwwskazania: Tylko dla dorosłych. Nie zaleca się stosowania produktu przez kobiety w ciąży/karmiące piersią, osoby zażywające leki cierpiące na schorzenia. W tym produkcie mogą wystąpić naturalne różnice w kolorze.

Uwagi: Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Glutamina to aminokwas, który jest najlepszym przykładem wszechstronności tych składników. Jej uwalnianie jest kontrolowane przez kluczowe narządy metaboliczne. Glutamina jest przez organizm wykorzystywana na co dzień, jednak w warunkach katabolicznych organizm potrzebuje jej większej ilości. Przyczyną procesów katabolicznych w ciele jest zazwyczaj zbyt mała ilość składników budulcowych w tkankach mięśniowych - stan ten zazwyczaj towarzyszy pacjentom powracającym do zdrowia po oparzeniach i zabiegach chirurgicznych, ale też osobom praktykującym ćwiczenia o wysokiej intensywności.

NOW Foods: glutamina 1000 mg

Glutamina to aminokwas endogenny, budujący białka. Oznacza to, że organizm jest w stanie wytworzyć ją samodzielnie. Gdy podaż glutaminy jest zbyt niska w stosunku do zapotrzebowania, warto uzupełnić deficyt odpowiednimi składnikami odżywczymi. Znajduje się ona przede wszystkim w wołowinie, jajkach, tofu, ryżu i mleku. Wsparciem dla zbilansowanej diety mogą też być suplementy w kapsułkach - takie jak NOW Foods L-Glutamina.

NOW Foods: glutamina w kapsułkach

Suplementy diety to substancje mogące wspierać optymalny stan organizmu. NOW Foods L-Glutamina to jeden z takich suplementów. Wystarczy przyjmować 3 kapsułki dziennie w równych odstępach czasu między posiłkami. Sprawdź również Etykietę produktu, by dowiedzieć się więcej o NOW Foods L-Glutamina 1000 mg.

Ean: 733739000941
Forma: Kapsułki
Specyfika Produktu: Bez GMO, Bez glutenu, Bez jajek, Bez nabiału, Bez soi
Mój cel: Sport
Dystrybutor/Producent: Olivit Sp. z o.o., ul. Blacharska 11, 61-006 Poznań
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

NOW Foods - L-Glutamina,1000mg, 120 kapsułek

73,00 zł
Produkt dostępny
W magazynie
Termin przydatności: 31.08.2028
Ten produkt najczęściej łączony jest z: