Koszyk:

-12% DBAJ O STAWY. WPISZ KOD: STAWY

Bez GMO Bez glutenu Bez jajek Bez nabiału Bez soi
NOW Foods - L-Glutamina, 1000mg, 240 kapsułek SUPLEMENT DIETY
Zawartość:
Produkt zawieraW dziennej porcji %RWS
L-glutamina (wolna forma) 3 g

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: L-glutamina (wolna forma), otoczka kapsułki celulozowej: substancja zagęszczająca: hydroksypropylometyloceluloza, emulgator: hydroksypropyloceluloza, nośnik: kwasy tłuszczowe, substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych i dwutlenek krzemu. Może zawierać: pszenicę, gluten, soję, mleko, jaja, ryby, skorupiaki, orzechy drzewne, sezam.

Zalecana porcja dzienna: 3 kapsułki. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Sposób spożycia: Przyjmuj 1 kapsułkę 1 do 3 razy dziennie, najlepiej pomiędzy posiłkami.

Sposób przechowywania: Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Po otwarciu przechowywać w chłodnym, suchym i ciemnym miejscu.

Przeciwwskazania: Tylko dla dorosłych. Nie zaleca się stosowania produktu przez kobiety w ciąży/karmiące piersią, osoby zażywające leki cierpiące na schorzenia. W tym produkcie mogą wystąpić naturalne różnice w kolorze.

Uwagi: Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

NOW Foods - L-Glutamina to suplement diety składający się tylko i wyłącznie z wolnej formy L-glutaminy. Glutamina jest aminokwasem endogennym wykorzystywanym do wielu ważnych funkcji w organizmie. Ten aminokwas w naszym organizmie magazynowany jest głównie w mięśniach. Dlatego warto aby ten suplement diety od NOW Foods był stosowany przez osoby, które są bardzo aktywnie fizycznie. Intensywne treningi wyczerpują zasoby zmagazynowane w organizmie, aby je uzupełnić można wspomóc się suplementacją. Produkt jednak nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety. Na naszej stronie dostępny jest w formie kapsułek jak i w postaci proszku odpowiedni dla wegan i wegetarian.

Ean: 733739000910
Forma: Kapsułki
Specyfika Produktu: Bez GMO, Bez glutenu, Bez jajek, Bez nabiału, Bez soi
Mój cel: Sport
Dystrybutor/Producent: Olivit Sp. z o.o., ul. Blacharska 11, 61-006 Poznań
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

NOW Foods - L-Glutamina, 1000mg, 240 kapsułek

130,00 zł
Produkt dostępny
W magazynie
Termin przydatności: 31.05.2027
Ten produkt najczęściej łączony jest z: