Koszyk:

-12% PROBIOTYKI. WPISZ KOD: PRO

Bez GMO Bez glutenu Bez jajek Bez nabiału Bez soi
NOW Foods - Glukozamina i Chondroityna z Koncentratem Minerałów, 120 kapsułek SUPLEMENT DIETY
Zawartość:
Produkt zawieraW dziennej porcji %RWS
Chlorowodorek glukozaminy 1500 mg
Siarczan chondroityny (z chrząstki bydlęcej) 1200 mg
Koncentrat z mikroelementów (z Alfalfa) 800 mg

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: Chlorowodorek glukozaminy, Siarczan chondroityny (z chrząstki bydlęcej), Koncentrat z mikroelementów (z Alfalfa), Otoczka kapsułki: żelatyna; substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych (źródło roślinne) i dwutlenek krzemu. Zawiera skorupiaki (kraby, krewetki, homary, raki). Nie zawiera alergenów: pszenicy, soi, kukurydzy, mleka, jaj, ryb lub orzechów. Wyprodukowano w obiekcie GMP, który przetwarza inne składniki zawierające te alergeny.

Zalecana porcja dzienna: 4 kapsułki. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Sposób spożycia: Przyjmuj 2 kapsułki dwa razy dziennie.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Przeciwwskazania: Osoby z alergią na skorupiaki nie powinny używać tego produktu.

Uwagi: Tylko dla dorosłych. Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

NOW Foods dba nie tylko o jakość suplementów, które oferuje, ale także o ich innowacyjność. Wśród produktów, które tworzy znajdziesz zatem nie tylko standardowe witaminy i składniki mineralne, ale również suplementy będące kompleksami lub mieszankami. Niektóre z nich mają postać łatwo rozpuszczalnych w wodzie proszków, inne mają postać tabletek bądź kapsułek - łatwych i szybkich do połknięcia. NOW Foods Glukozamina i Chondroityna z Koncentratem Minerałów to 120 kapsułek zamkniętych w poręcznym opakowaniu. Przekonaj się, jak działa!

NOW Foods: Glukozamina i Chondroityna z Koncentratem Minerałów: 120 kapsułek 

W jednym opakowaniu suplementu NOW Foods znajdziesz aż 120 kapsułek. Są one wygodną formą przyjmowania suplementu. Zalecana porcja to dwie kapsułki przyjmowane dwa razy dziennie. Dużym plusem suplementu jest wielkość opakowania - jest ono poręczne, dzięki czemu zmieści się do każdej torebki i plecaka. Dzięki temu suplement możesz mieć zawsze przy sobie, niezależnie od tego, na jak długo wyjeżdżasz. 

NOW Foods Glukozamina i Chondroityna z Koncentratem Minerałów - skład 

W składzie tego suplementu znajdziesz przede wszystkim chlorowodorek glukozaminy. Jest to substancja naturalnie występująca w organizmie człowieka, jednak z wiekiem zdolność do jej wytwarzania maleje. Jednym ze składników jest też siarczan chondroityny z chrząstki bydlęcej, a także koncentrat z mikroelementów. Wszystkie te składniki zamknięto w żelatynowej otoczce. Sprawdź również inne suplementy NOW Foods i znajdź odpowiednie preparaty dla siebie.

Ean: 733739032287
Forma: Kapsułki
Specyfika Produktu: Bez GMO, Bez glutenu, Bez jajek, Bez nabiału, Bez soi
Mój cel: Stawy
Dystrybutor/Producent: Olivit Sp. z o.o., ul. Blacharska 11, 61-006 Poznań
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

NOW Foods - Glukozamina i Chondroityna z Koncentratem Minerałów, 120 kapsułek

104,00 zł
Produkt niedostepny
Ten produkt najczęściej łączony jest z: