Koszyk:

-12% NA KATEGORIĘ: ANTY-AGING + WITAMINY DLA KOBIET. WPISZ KOD: MAMA

Bez glutenu Bez GMO Bez nabiału Bez soi
NOW Foods - Glukozamina Chondroityna MSM, 180 kapsułek SUPLEMENT DIETY
Zawartość:
Produkt zawieraW dziennej porcji %RWS
Siarczan glukozaminy (od 1500 mg kompleksu siarczanu potasu glukozaminy) 1.1 g
Siarczan chondroityny (z chrząstki bydlęcej) 1.2 g
MSM (metylosulfonylometan) 300 mg

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: Siarczan chondroityny (z chrząstki bydlęcej), Siarczan glukozaminy (od 1500 mg kompleksu siarczanu potasu glukozaminy), MSM (metylosulfonylometan), Otoczka kapsułki: żelatyna i substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych (źródło roślinne). Nie wyprodukowane z użyciem pszenicy, glutenu, soi, kukurydzy, mleka, jaj, ryb i orzechów. Produkowany w zakładzie przetwarzającym inne składniki zawierające te alergeny.

Zalecana porcja dzienna: 3 kapsułki. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Sposób spożycia: Przyjmuj 3 kapsułki dziennie.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Tylko dla dorosłych. Osoby z alergią na skorupiaki nie powinny używać tego produktu. Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Bezglutenowy, pozbawiony soi i składników modyfikowanych genetycznie kompleks NOW Foods to połączenie glukozaminy, chondroityny, MSM, potasu oraz sodu. Zaleca się przyjmowanie czterech kapsułek suplementu dziennie – można łączyć z posiłkami.

 

 W skład produktu wchodzą między innymi:

  • Potas – niezbędny do przekazywania impulsów elektrycznych z komórki do komórki – potencjał czynnościowy oraz odpowiada za utrzymanie prawidłowego napięcia elektrycznego na błonach komórkowych – potencjał spoczynkowy. Ponadto pomaga utrzymać napięcie mięśni i prawidłowe ciśnienie krwi, a także bierze udział w syntezie aminokwasów.
  • Glukozamina – jest suplementowana głównie przez sportowców – zwłaszcza tych, którzy narażeni są na uszkodzenia stawów. Substancja ta zmniejsza tempo niszczenia tkanki łącznej, a co za tym idzie, opóźnia postęp choroby zwyrodnieniowej.
  • Chondroityna – naturalny budulec chrząstki stawowej. Substancja, która odpowiedzialna jest za likwidowanie tarcia. Często stosowana bywa razem z glukozaminą. Po chondroitynę sięgają najczęściej sportowcy, przede wszystkim biegacze oraz osoby podnoszące ciężary.
  • MSM – to naturalny związek siarki – siarka w ciele człowieka występuje w ilości 0,2 mg na kilogram masy ciała. Znajduje się również w aminokwasach, między innymi w metioninie czy cysteinie.
Ean: 733739031723
Forma: Kapsułki
Specyfika Produktu: Bez GMO, Bez glutenu, Bez nabiału, Bez soi
Mój cel: Sport, Stawy
Dystrybutor/Producent: Olivit Sp. z o.o., ul. Blacharska 11, 61-006 Poznań
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

NOW Foods - Glukozamina Chondroityna MSM, 180 kapsułek

148,00 zł
Produkt niedostepny
Ten produkt najczęściej łączony jest z: