Koszyk:
Ładuję...
Bez GMO Bez glutenu Bez jajek Bez nabiału Bez soi
NOW Foods - Glukozamina 1000, 60 vkaps SUPLEMENT DIETY
Zawartość:
Produkt zawieraW dziennej porcji %RWS
Chlorowodorek glukozaminy 2 g

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: Chlorowodorek glukozaminy, otoczka kapsułki: substancja wypełniająca: celuloza; nośnik: kwasy tłuszczowe (źródło roślinne) i substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych (źródło roślinne). Zawiera: skorupiaki (kraby, krewetki, homary, raki). Może zawierać: drożdże, pszenicę, gluten, soję, kukurydzę, mleko, jaja, ryby lub orzechy.

Zalecana porcja dzienna: 2 kapsułki. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Sposób spożycia: Przyjmuj 2 kapsułki dziennie.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Przeciwwskazania: Osoby z rozpoznaną alergią na skorupiaki nie powinny używać tego produktu. Tylko dla dorosłych.

Uwagi: Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. W tym produkcie może wystąpić naturalna zmiana koloru.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Stawy to ruchome połączenia kości, pozwalające na ruch kości względem siebie. Niezależnie od wieku, płci i prowadzonego trybu życia warto dbać o ich kondycję. Dzięki temu mimo upływu czasu można będzie cieszyć się dobrą sprawnością i mobilnością. Dbałość o stawy przejawia się wykonywaniem dostosowanych do swojego stanu zdrowia ćwiczeń, noszeniem właściwie dobranego obuwia i stosowaniem zróżnicowanej diety. Gdy pojawia się taka konieczność, pomyśleć można również o suplementacji.

Suplement diety NOW Foods z glukozaminą w kapsułkach

Przykładem wysokiej jakości suplementu diety z tej kategorii jest NOW Foods Glukozamina ‘1000’ w formie kapsułek do połknięcia. Ten produkt zawiera glukozaminę, czyli organiczny związek z grupy aminocukrów. Glukozamina występuje w ciele człowieka naturalnie i jest składnikiem chrząstki. W suplementach diety może pojawiać się samodzielnie lub w towarzystwie chondroityny bądź metylosulfonylometanu (MSM). Sprawdź pozostałe suplementy cenionej marki NOW Foods.


Forma: Vkaps
Specyfika Produktu: Bez GMO, Bez glutenu, Bez jajek, Bez nabiału, Bez soi
Mój cel: Sport, Stawy
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

NOW Foods - Glukozamina 1000, 60 vkaps

65,00 zł
Produkt dostępny
W magazynie
Termin przydatności: 31.08.2025