Koszyk:
Ładuję...
Bez GMO Bez glutenu Bez jajek Bez nabiału Bez soi
 NOW Foods - Glukozamina 1000, 180 vkaps SUPLEMENT DIETY
Zawartość: 180 kapsułek wegetariańskich
Produkt zawieraW dziennej porcji %RWS*
Wartość energetyczna 5 kcal
Glukozamina HCI 2 g
Węglowodany 1 g 1%

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: Otoczka kapsułki: celuloza; nośnik: kwasy tłuszczowe (źródło roślinne) i substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych (źródło roślinne). Zawiera alergeny: skorupiaki (kraby, krewetki, homary, raki). Nie wyprodukowane z użyciem drożdży, pszenicy, glutenu, soi, kukurydzy, mleka, jaj, ryb lub orzechów. Produkowany w zakładzie GMP przetwarzającym inne składniki zawierające te alergeny.

Zalecana porcja dzienna: 2 kapsułki. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Sposób spożycia: Przyjmuj 2 kapsułki dziennie.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Przeciwwskazania: Osoby z rozpoznaną alergią na skorupiaki nie powinny używać tego produktu. Tylko dla dorosłych.

Uwagi: Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Suplement diety NOW Foods Glucosamine ‘1000’ zawiera glukozaminę i ma formę kapsułek do połknięcia. Glukozamina to związek z grupy aminocukrów, występujący naturalnie w ciele człowieka. Jest składnikiem tkanki łącznej, chrząstki oraz mazi stawowej. W suplementach diety może pojawiać się samodzielnie (tak jak w przypadku produktu NOW Foods), w połączeniu z chondroityną lub z metylosulfonylometanem (MSM). Zapraszamy do sprawdzenia całej kategorii suplementów ze składnikami wspierającymi kondycję stawów.

Zdrowe stawy – jak można dbać o nie na co dzień?

Stawy to ruchome połączenia kości, pozwalające na zmianę położenia jednej kości względem drugiej. Różnią się między sobą rodzajem wykonywanego ruchu, a także kształtem powierzchni stawowych. Jak można dbać o stawy na co dzień? Przede wszystkim warto: regularnie wykonywać odpowiednie dla siebie ćwiczenia fizyczne, utrzymywać prawidłową wagę ciała, stosować zdrową dietę i dobierać obuwie gwarantujące komfort chodzenia. Dodatkowym wsparciem może okazać się suplementacja.

Forma: Vkaps
Specyfika Produktu: Bez GMO, Bez glutenu, Bez jajek, Bez nabiału, Bez soi
Mój cel: Sport, Stawy

Dodaj komentarz

Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

 NOW Foods - Glukozamina 1000, 180 vkaps

97,00 zł
Produkt dostępny
W magazynie
Termin przydatności: 31.05.2024