Ładuję...

NOW Foods - Cholina i Inozytol, 500mg, 100 kapsułek

W suplemencie marki NOW Foods zawarto po 250 mg choliny i inozytolu. Cholina, nazywana dawniej witaminą B4, jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Inozytol, a raczej mio-inozytol, czyli jedna cząsteczka stereoizomeru, to...

Zobacz więcej
39,50 zł
Brak w magazynie

W suplemencie marki NOW Foods zawarto po 250 mg choliny i inozytolu. Cholina, nazywana dawniej witaminą B4, jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Inozytol, a raczej mio-inozytol, czyli jedna cząsteczka stereoizomeru, to tak zwany suplement zdrowia kobiecego.

W skład produktu wchodzą:

  • Cholina – jest składnikiem wybranych fosfolipidów, dlatego początkowo naukowcy zaliczali ją do witamin z grupy B, nazywając witaminą B4. Dziś uznaje się ją jedynie za witaminopodobną. Substancja ta przyczynia się do prawidłowego metabolizmu homocysteiny oraz lipidów. Wpływa również na odpowiednią pracę wątroby. Naturalnie cholina występuje głównie w żółtkach jaj, wątrobie i w mleku. 
  • Inozytol – nazwa inozytol odnosi się do zbioru dziewięciu stereoizomerów, ale przeważnie mówiąc „inozytol” ma się na myśli jeden stereoizomer, mio-inozytol. Mio-inozytol to cząsteczka podobna w swojej strukturze do glukozy. Może ona poprawiać płodność u osób z zespołem policystycznych jajników (PCOS), a także uwrażliwiać organizm na insulinę.
Producent:
Forma: Kapsułki
Specyfika Produktu: Bez GMO, Bez nabiału, Bez soi
Mój cel: Odporność, Samopoczucie

Add comment

Etykieta
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.