Koszyk:
Bez GMO Bez nabiału Bez soi
NOW Foods - Cholina i Inozytol, 500mg, 100 kapsułek SUPLEMENT DIETY
Zawartość:
Produkt zawieraW dziennej porcji %RWS
Cholina (dwuwinian choliny) 250 mg
Inozytol 250 mg

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: Cholina (dwuwinian choliny), Inozytol, otoczka kapsułki (substancja wypełniająca: hydroksypropylometyloceluloza); substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych. Może zawierać: drożdże, pszenicę, gluten, soję, mleko, jaja, ryby, skorupiaki lub orzechy.

Zalecana porcja dzienna: 1 kapsułka. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Sposób spożycia: Przyjmuj 1 kapsułkę dziennie, najlepiej z posiłkiem.

Sposób przechowywania: Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Po otwarciu przechowywać w chłodnym, suchym miejscu.

Przeciwwskazania: Tylko dla dorosłych. Nie zaleca się stosowania produktu przez kobiety w ciąży, karmiące piersią, przyjmujące leki lub cierpiace na schorzenia.

Uwagi: Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. W tym produkcie mogą wystąpić naturalne różnice w kolorze.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone.

W suplemencie marki NOW Foods zawarto po 250 mg choliny i inozytolu. Cholina, nazywana dawniej witaminą B4, jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Inozytol, a raczej mio-inozytol, czyli jedna cząsteczka stereoizomeru, to tak zwany suplement zdrowia kobiecego.

W skład produktu wchodzą:

  • Cholina – jest składnikiem wybranych fosfolipidów, dlatego początkowo naukowcy zaliczali ją do witamin z grupy B, nazywając witaminą B4. Dziś uznaje się ją jedynie za witaminopodobną. Substancja ta przyczynia się do prawidłowego metabolizmu homocysteiny oraz lipidów. Wpływa również na odpowiednią pracę wątroby. Naturalnie cholina występuje głównie w żółtkach jaj, wątrobie i w mleku. 
  • Inozytol – nazwa inozytol odnosi się do zbioru dziewięciu stereoizomerów, ale przeważnie mówiąc „inozytol” ma się na myśli jeden stereoizomer, mio-inozytol. Mio-inozytol to cząsteczka podobna w swojej strukturze do glukozy. Może ona poprawiać płodność u osób z zespołem policystycznych jajników (PCOS), a także uwrażliwiać organizm na insulinę.
Ean: 733739004703
Forma: Kapsułki
Specyfika Produktu: Bez GMO, Bez nabiału, Bez soi
Mój cel: Odporność, Samopoczucie
Dystrybutor/Producent: Olivit Sp. z o.o., ul. Blacharska 11, 61-006 Poznań
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

NOW Foods - Cholina i Inozytol, 500mg, 100 kapsułek

47,00 zł
Produkt dostępny
W magazynie
Termin przydatności: 31.10.2027
W zestawie kupisz taniej:
Ten produkt najczęściej łączony jest z: