Koszyk:
Bez GMO Bez glutenu Bez jajek Bez nabiału Bez soi
NOW Foods - Arginina i Cytrulina, 500/250, 120 vkaps SUPLEMENT DIETY
Zawartość:
Produkt zawieraW dziennej porcji %RWS
L-arginina (wolna forma) 1000 mg
L-cytrulina (wolna forma) 500 mg

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: L-arginina (wolna forma), L-cytrulina (wolna forma), otoczka kapsułki (substancja wypełniająca: hydroksypropylometyloceluloza); nośnik: kwasy tłuszczowe; substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu. Może zawierać: pszenicę, gluten, soję, mleko, jaja, ryby, skorupiaki lub sezam.

Zalecana porcja dzienna: 2 kapsułki. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Sposób spożycia: Przyjmuj 1 kapsułkę 2 razy dziennie.

Sposób przechowywania: Po otwarciu przechowywać w chłodnym, suchym i ciemnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Przeciwwskazania: Produkt nie jest zalecany dla kobiet w ciąży, karmiących piersią, osób przyjmujących leki (zwłaszcza leki na nadciśnienie, azotany lub inne leki na serce) oraz w przypadku chorób (szczególnie opryszczki, zaburzenia czynności nerek lub jaskry).

Uwagi: Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Tylko dla dorosłych.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

NOW Foods Arginine & Citrulline 500 mg / 250 mg to suplement diety zawierający L-argininę (wolna forma) i L-cytrulinę (wolna forma). Ma postać kapsułek do połknięcia, a w jednym opakowaniu znajduje się 120 sztuk. Przed zakupem warto sprawdzić opinie wystawiane przez klientów naszego sklepu online, a przed rozpoczęciem stosowania – zapoznać się ze wszystkimi informacjami umieszczonymi w zakładce Etykieta produktu.

Cytrulina i arginina – co warto o nich wiedzieć?

Suplementy diety z cytruliną i argininą polecane są osobom intensywnie trenującym i dążącym do zbudowania wymarzonej sylwetki. Cytrulina jest aminokwasem endogennym, wytwarzanym w organizmie człowieka, a arginina jest tzw. aminokwasem względnie egzogennym. To znaczy, że organizm może samodzielnie produkować argininę w odpowiednich ilościach, ale mogą pojawić się sytuacje, w których niezbędne będzie dostarczanie jej również z dodatkowego źródła. Zajrzyj do naszego Słowniczka i dowiedz się więcej o składnikach suplementów diety.

Ean: 733739000378
Forma: Vkaps
Specyfika Produktu: Bez GMO, Bez glutenu, Bez jajek, Bez nabiału, Bez soi
Mój cel: Sport
Dystrybutor/Producent: Olivit Sp. z o.o., ul. Blacharska 11, 61-006 Poznań
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

NOW Foods - Arginina i Cytrulina, 500/250, 120 vkaps

77,00 zł
Produkt dostępny
W magazynie
Termin przydatności: 31.07.2027
Ten produkt najczęściej łączony jest z: