Koszyk:
Promocja
Bez glutenu Bez jajek Bez nabiału
NOW Foods - Red Omega, Red Yeast Rice, 180 kapsułek miękkich SUPLEMENT DIETY
Zawartość:
Produkt zawieraW dziennej porcji %RWS
Koncentrat oleju rybnego 2 g
Kwasy tłuszczowe omega-3:
Kwas dokozaheksaenowy (DHA) 240 mg
Kwas eikozapentaenowy (EPA) 360 mg
Czerwony ryż fermentowany (Monascus purpureus) 600 mg
Koenzym Q10 60 mg

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: Koncentrat oleju rybnego, Kwas dokozaheksaenowy (DHA), Kwas eikozapentaenowy (EPA), Czerwony ryż fermentowany (Monascus purpureus), Koenzym Q10, Otoczka kapsułki (żelatyna, gliceryna, woda, karob), wosk pszczeli, naturalny d-alfa tokoferol, emulgator: lecytyny sojowa. Zawiera alergeny: ryby (sardynki, anchois, makrele) i soję. Może zawierać: pszenicę, mleko, jaja lub skorupiaki.

Zalecana porcja dzienna: 2 kapsułki. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Sposób spożycia: Przyjmuj 1 porcję dziennie (2 kapsułki) z posiłkiem.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Niniejszy produkt nie powinien być spożywany przez kobiety w ciąży lub kobiety karmiące piersią, dzieci w wieku poniżej 18 lat i osoby dorosłe w wieku powyżej 70 lat. Należy zwrócić się o poradę do lekarza w sprawie spożycia tego produktu w przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów zdrowotnych. Nie należy spożywać, jeśli zażywasz leki obniżające poziom cholesterolu. Nie należy spożywać, jeśli już spożywasz inne produkty zawierające sfermentowany czerwony ryż. Zawartość monakoliny C w 1 maksymalnej porcji dziennej: 0.36 mg; nie spożywać dziennej ilości równej lub wyższej niż 3 mg monakolin ze sfermentowanego czerwonego ryżu.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Co składa się na układ krążenia człowieka? Są to układy krwionośny i limfatyczny. W pierwszym z nich płynie krew, a w drugim limfa. Ciągła praca serca w połączeniu ze skomplikowanym systemem naczyń i krążących w nich płynów ustrojowych umożliwiają sprawny transport substancji odżywczych, gazów oddechowych, niepotrzebnych produktów przemian metabolicznych. Układ krążenia dodatkowo broni organizmu i scala całe środowisko wewnętrzne.

NOW Foods – kwasy omega-3, czerwony ryż, koenzym Q10

W trosce o kondycję układu krążenia pomaga stosowanie zróżnicowanej, zbilansowanej diety. Można też pomyśleć o suplementacji. Suplement diety NOW Foods Red Omega zawiera kwasy omega-3 DHA i EPA, które przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania serca. Dodatkowo kwas DHA przyczynia się do utrzymania prawidłowego funkcjonowania mózgu i do utrzymania prawidłowego widzenia. W składzie suplementu znajduje się czerwony ryż – monakolina K z fermentowanego czerwonego ryżu pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi, a także koenzym Q10, nazywany „eliksirem młodości”.

Ean: 733739016768
Forma: Kapsułki miękkie
Specyfika Produktu: Bez glutenu, Bez jajek, Bez nabiału
Mój cel: Odporność, Samopoczucie
Dystrybutor/Producent: Olivit Sp. z o.o., ul. Blacharska 11, 61-006 Poznań
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

NOW Foods - Red Omega, Red Yeast Rice, 180 kapsułek miękkich

169,99 zł Cena regularna: 178,00 zł -4%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 195,50 zł -13%
-13%
Produkt dostępny
W magazynie
Termin przydatności: 31.08.2026
Ten produkt najczęściej łączony jest z: