Koszyk:

-12% NA KATEGORIĘ: ANTY-AGING + WITAMINY DLA KOBIET. WPISZ KOD: MAMA

Bez GMO
Nordic Naturals - Witamina D3, Wegańska, 1000 IU, Płyn, 30 ml SUPLEMENT DIETY
Zawartość:
Produkt zawieraW dziennej porcji %RWS
Witamina D3 (cholekalcyferol) 25 µg 500%

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: Trójglicerydy o średniej długości łańcucha (z oleju kokosowego), naturalny aromat jabłkowy, witamina D3 (z porostów), naturalny przeciwutleniacz: octan d-alfa-tokoferolu. Bez glutenu, pochodnych mleka, sztucznych barwników i aromatów.

Zalecana porcja dzienna: (0,50 ml). Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Sposób spożycia: Przyjmuj 0,50 ml dziennie (odmierzone zakraplaczem), z posiłkiem.

Sposób przechowywania: Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu, z dala od światła słonecznego. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Produkt przeznaczony dla zdrowej populacji osób dorosłych do 75 roku życia. Przed zastosowaniem wskazane jest wykonanie badania 25-(OH)D we krwi oraz konsultacja wyniku badań z lekarzem lub farmaceutą.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Witamina D odgrywa w organizmie szereg ważnych funkcji.

Pomaga w prawidłowym wchłanianiu/wykorzystywaniu wapnia i fosforu oraz utrzymaniu prawidłowego poziomu wapnia we krwi. Pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i zębów, a także w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni i układu odpornościowego. Bierze również udział w procesie podziału komórek.

Jeśli szukasz suplementu z witaminą D3, dzięki któremu zadbasz o odpowiedni poziom tego składnika, polecamy produkt Nordic Naturals.

Suplement Nordic Naturals z witaminą D3 (cholekalcyferolem)

Suplement diety Witamina D3, Wegańska, 1000 IU od Nordic Naturals zawiera witaminę D3 (cholekalcyferol) i jest dostępny w formie płynu. Taka postać podania jest dobrym wariantem dla osób, które nie lubią połykać tabletek bądź kapsułek. Produkt jest odpowiedni dla wegan i wegetarian, a także dla tych osób, które poszukują suplementów o najwyższej jakości. Jeśli chcesz sprawdzić inne preparaty Nordic Naturals, prosimy o kliknięcie zakładki Producenci i wybranie tej marki.

 

https://shaman.pl/slowniczek/witamina-d

Ean: 768990016806
Forma: Płyn
Specyfika Produktu: Bez GMO
Mój cel: Samopoczucie
Dystrybutor/Producent: Olivit Sp. z o.o., ul. Blacharska 11, 61-006 Poznań
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Nordic Naturals - Witamina D3, Wegańska, 1000 IU, Płyn, 30 ml

102,00 zł
Produkt niedostepny
Ten produkt najczęściej łączony jest z: