Koszyk:
Bez GMO Bez glutenu Bez jajek Bez nabiału Bez soi
NOW Foods - Palmitynian Askorbylu, 500 mg, 100 vkaps SUPLEMENT DIETY
Zawartość:
Produkt zawieraW dziennej porcji %RWS
Witamina C (z palmitynianu askorbylu) 400 mg 500%
Palmitynian askorbylu 1000 mg 1250%

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: Palmitynian askorbylu, Witamina C (z palmitynianu askorbylu), Otoczka kapsułki: celuloza; mąka ryżowa, substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych (źródło roślinne) i dwutlenek krzemu. Nie zawiera alergenów: pszenicy, soi, mleka, jaj, ryb, skorupiaków lub orzechów drzewnych. Wyprodukowano w obiekcie GMP, który przetwarza inne składniki zawierające te alergeny.

Zalecana porcja dzienna: 2 kapsułki. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Sposób spożycia: Przyjmuj 1 kapsułkę 1 do 2 razy dziennie, najlepiej z jedzeniem.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Przeciwwskazania: Tylko dla dorosłych. Należy zachować ostrożność w przypadku ciąży / karmienia piersią, przyjmowania leków lub choroby, szczególnie zaburzenia przyswajania żelaza.

Uwagi: Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Palmitynian askorbylu może zwiększać wchłanianie żelaza. Nie spożywać saszetki z pochłaniaczem wilgoci.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

W przemyśle farmaceutycznym i kosmetycznym wykorzystywane są bardziej stabilne pochodne kwasu L-askorbinowego, do których należy palmitynian askorbylu. Jest to organiczny związek stanowiący rozpuszczalną w tłuszczach formę witaminy C, która odgrywa w organizmie wiele ważnych ról. O jej odpowiedni poziom warto dbać przez cały rok poprzez stosowanie zróżnicowanej diety. W przypadku niedoborów pomocna może okazać się suplementacja.

NOW Foods Palmitynian Askorbylu 500 mg – 100 vkaps

Poszukując suplementu diety zawierającego palmitynian askorbylu, warto zatrzymać się na dłużej przy propozycji uznanego producenta NOW Foods. Proponuje on wysokiej jakości preparat w formie kapsułek wegetariańskich. Produkt jest odpowiedni dla osób o specjalnych potrzebach żywieniowych, gdyż jest wolny od GMO, glutenu, jajek, nabiału i soi. Zachęcamy do częstego odwiedzania naszego sklepu. Wówczas uda się nie przegapić wyjątkowej oferty, gdy palmitynian askorbylu jest dostępny w niższej cenie, czyli objęty specjalną promocją.

 

https://shaman.pl/slowniczek/palmitynian-askorbylu

Ean: 733739006080
Forma: Vkaps
Specyfika Produktu: Bez GMO, Bez glutenu, Bez jajek, Bez nabiału, Bez soi, Wegański, Wegetariański
Mój cel: Anti-aging, Odporność
Dystrybutor/Producent: Olivit Sp. z o.o., ul. Blacharska 11, 61-006 Poznań
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

NOW Foods - Palmitynian Askorbylu, 500 mg, 100 vkaps

69,00 zł
Produkt dostępny
W magazynie
Termin przydatności: 30.04.2026
Ten produkt najczęściej łączony jest z: