Koszyk:

-12% DBAJ O STAWY. WPISZ KOD: STAWY

Bez cukru Bez glutenu Bez jajek Bez nabiału Bez soi
NOW Foods - Kora Wierzby Białej, 400mg, 100 kapsułek SUPLEMENT DIETY
Zawartość:
Produkt zawieraW dziennej porcji %RWS
Ekstrakt z kory białej wierzby (Salix spp.) (min. 15% salicyny) 400 mg

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: Ekstrakt z kory białej wierzby (Salix spp.) (min. 15% salicyny), Otoczka kapsułki: żelatyna, substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych (źródło roślinne), Nie zawiera alergenów: drożdży, pszenicy, glutenu, soi, mleka, jaj, ryb, skorupiaków ani składników orzechów drzewnych. Wyprodukowano w obiekcie GMP, który przetwarza inne składniki zawierające te alergeny.

Zalecana porcja dzienna: 1 kapsułka. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Sposób spożycia: Przyjmuj 1 kapsułkę z posiłkiem.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Przeciwwskazania: Tylko dla dorosłych. Nie dla kobiet w ciąży lub karmiących. Jeśli przyjmujesz leki (szczególnie te, które mogą wpływać na krwawienie), masz schorzenia medyczne (w tym zaburzenia krzepliwości krwi lub wrzody) lub planujesz operację zachowaj ostrożność chcąc stosować ten produkt. Nie należy przyjmować tego produktu w przypadku uczulenia na aspirynę.

Uwagi: Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Czy wiesz, że kora wierzby białej była stosowana już w starożytnej Grecji? Z jej ciekawych właściwości korzystano w kolejnych rozdziałach historii. Duże zainteresowanie wzbudza również dzisiaj. Stanowi wartościowy surowiec m.in. ze względu na zawartość glikozydów salicylowych. Jest oferowana w formie suplementów diety. Taki produkt ma w swoim katalogu marka NOW Foods łącząca najwyższą jakość z wygodą i bezpieczeństwem stosowania.

Ekstrakt z kory białej wierzby – suplement diety

NOW Foods Willow Bark Extract 400 mg to suplement zawierający ekstrakt z kory białej wierzby (Salix spp., min. 15% salicyny). Ma formę kapsułek do połknięcia, a w jednym opakowaniu znajduje się 100 sztuk. Może być stosowany przez osoby unikające w diecie cukru, glutenu, jajek, nabiału, soi. Więcej informacji o zalecanej dziennej porcji i sposobie spożycia znajdziesz w zakładce Etykieta produktu. Poznaj inne suplementy NOW Foods z kompozycją naturalnych ekstraktów pozyskiwanych z roślin.

Ean: 733739047755
Forma: Kapsułki
Specyfika Produktu: Bez cukru, Bez glutenu, Bez jajek, Bez nabiału, Bez soi
Mój cel: Samopoczucie
Dystrybutor/Producent: Olivit Sp. z o.o., ul. Blacharska 11, 61-006 Poznań
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

NOW Foods - Kora Wierzby Białej, 400mg, 100 kapsułek

41,00 zł
Produkt dostępny
W magazynie
Termin przydatności: 30.11.2025
Ten produkt najczęściej łączony jest z: