Koszyk:

-12% DBAJ O STAWY. WPISZ KOD: STAWY

Bez GMO Bez glutenu
Doctor's Best - Fisetin + Novusetin, 100mg, 30 vkaps SUPLEMENT DIETY
Zawartość:
Produkt zawieraW dziennej porcji %RWS
Fisetyna (z łodygi Rhus succedanea) [Novusetin] 100 mg

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: Fisetyna (z łodygi Rhus succedanea) [Novusetin], substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna, żel celulozowy; otoczka kapsułki (substancja glazurująca: hydroksypropylometyloceluloza), substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych.

Zalecana porcja dzienna: 1 kapsułka. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Sposób spożycia: Przyjmuj 1 kapsułkę dziennie, z posiłkiem.

Sposób przechowywania: Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. W produkcie mogą wystąpić różnice w kolorze kapsułek.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Czym jest fisetyna? To chemiczny związek roślinny występujący naturalnie w niektórych warzywach i owocach. Można dostarczyć ją do organizmu z dietą, spożywając na przykład ogórki, truskawki czy winogrona. Jest łączona z wieloma interesującymi właściwościami. Stanowi składnik suplementów diety. Jeśli szukasz wysokiej jakości produktu z tej kategorii, polecamy Doctor’s Best Fisetin + Novusetin, 100mg. Doctor’s Best to renomowany producent, który łączy wysoką jakość z wygodą stosowania.

Fisetyna – suplement diety w kapsułkach do połknięcia

Suplement diety Doctor’s Best zawiera Fisetin (jako Novusetin, z Toxicodendron succedaneum, łodyga). Ma formę kapsułek do połknięcia, a w jednym opakowaniu znajduje się 30 sztuk. Przed rozpoczęciem suplementacji zachęcamy do zapoznania się z informacjami znajdującymi się w zakładce Etykieta produktu. Polecamy inne suplementy diety na pamięć, skupienie i koncentrację, dostępne w naszej ofercie. Jeśli potrzebna będzie pomoc w zakupach, pozostajemy do dyspozycji.

Ean: 753950002272
Forma: Vkaps
Specyfika Produktu: Bez GMO, Bez glutenu
Mój cel: Skupienie, pamięć, koncentracja
Dystrybutor/Producent: Olivit Sp. z o.o., ul. Blacharska 11, 61-006 Poznań
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Doctor's Best - Fisetin + Novusetin, 100mg, 30 vkaps

117,00 zł
Produkt dostępny
W magazynie
Termin przydatności: 30.09.2025
Ten produkt najczęściej łączony jest z: