Koszyk:
Bez GMO Bez glutenu Wegański Wegetariański
Doctor's Best - Kwas Alfa Liponowy, 300mg, 180 vkaps SUPLEMENT DIETY
Zawartość:
Produkt zawieraW dziennej porcji %RWS
Kwas alfa-liponowy 300 mg

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: Kwas alfa-liponowy, Otoczka wegetariańska kapsułki: substancja wypełniająca: modyfikowana celuloza; emulgator: celuloza mikrokrystaliczna; substancje przeciwzbrylające: dwutlenek krzemu, sole magnezowe kwasów tłuszczowych (źródło roślinne).

Zalecana porcja dzienna: 1 kapsułka. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Sposób spożycia: Przyjmuj 1 kapsułkę dziennie z posiłkiem lub bez.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Produkt bezglutenowy, bez GMO, nie zawiera alergenu: soi. Produkt wegański.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Kwas alfa-liponowy występuje w przyrodzie naturalnie. Ze względu na budowę porównuje się go do witamin z grupy B, stąd też nazwa „substancja witaminopodobna”. Jest łączony z licznymi właściwościami. Mimo że jest wytwarzany w organizmie człowieka, są to niewystarczające ilości. Dlatego też pojawia się potrzeba dostarczenia kwasu alfa-liponowego z dietą. Można również rozważyć suplementację.

Suplement diety z kwasem alfa-liponowym w kapsułkach

Przykładem wysokiej jakości suplementu diety zawierającego kwas alfa-liponowy jest Doctor’s Best Alpha-Lipoic Acid, 300 mg. Ma formę kapsułek do połknięcia, a w jednym opakowaniu znajduje się 180 sztuk. Dostępne są również inne warianty tego suplementu – zachęcamy do ich porównania. Niezależnie od tego, jaki produkt zostanie wybrany, przed rozpoczęciem suplementacji warto zapoznać się z informacjami dotyczącymi stosowania. Znajdują się one w zakładce Etykieta produktu.

Ean: 753950002777
Forma: Vkaps
Specyfika Produktu: Bez GMO, Bez glutenu, Wegański, Wegetariański
Mój cel: Samopoczucie
Dystrybutor/Producent: Olivit Sp. z o.o., ul. Blacharska 11, 61-006 Poznań
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Doctor's Best - Kwas Alfa Liponowy, 300mg, 180 vkaps

133,00 zł
Produkt dostępny
W magazynie
Termin przydatności: 31.08.2025
Ten produkt najczęściej łączony jest z: