Koszyk:
Ładuję...
Bez GMO Bez glutenu
Brak etykiety.

Suplement diety Doctor’s Best Natural Vision Enhancers zawiera kwasy omega-3 DHA i EPA, luteinę i zeaksantynę. Ma postać łatwych do połknięcia kapsułek miękkich, a w jednym opakowaniu znajduje się 60 sztuk. Warto pamiętać, że suplementacja to dodatkowa forma wsparcia. Oprócz stosowania suplementu ze składnikami wspierającymi kondycję wzroku istotne role odgrywają: właściwa dieta, korzystanie z badań profilaktycznych, a w przypadku pracy biurowej – spędzanie wolnego czasu bez towarzystwa telefonu i komputera.

Kwasy omega-3, luteina i zeaksantyna – suplement diety

Jakie role odgrywają składniki znajdujące się w tym suplemencie diety? Kwas DHA należący do rodziny omega-3 przyczynia się do utrzymania prawidłowego funkcjonowania mózgu i przyczynia się do utrzymania prawidłowego widzenia. Razem z kwasem EPA przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania serca. Luteina (z FloraGLO) i zekasantyna (z FloraGLO OPTISHARP) to karotenoidy o podobnej budowie łączone z wieloma właściwościami. Sprawdź nasz Słowniczek i dowiedz się więcej o składnikach wspierających prawidłowe widzenie.


Forma: Kapsułki miękkie
Specyfika Produktu: Bez GMO, Bez glutenu
Mój cel: Samopoczucie
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Doctor's Best - Naturalne Wzmocnienie Wzroku, 60 kapsułek miękkich

95,00 zł
Produkt dostępny
W magazynie
Termin przydatności: 31.01.2025