Koszyk:
Ładuję...
Bez glutenu Bez jajek Bez nabiału
Jarrow Formulas - Witamina K2 MK-7, 90 mcg, 120 kapsułek miękkich SUPLEMENT DIETY
Zawartość: 120 kapsułek
Produkt zawieraW dziennej porcji %RWS*
MK-7 (witamina K2 jako menachinon-7) (z ekstraktu Natto bez-GMO) 90 µg 120%

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: Trójglicerydy o średniej długości łańcucha bez-GMO i olej sojowy bez-GMO. Kapsułka składa się z żelatyny, nośnika: gliceryny; wody i barwnika: karmelu (jako bariera dla światła). Produkt bezglutenowy. Nie zawiera alergenów: pszenicy, nabiału, jaj, ryb / skorupiaków, orzeszków ziemnych/ orzechów drzewnych.

Zalecana porcja dzienna: 1 kapsułka. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Sposób spożycia: Przyjmuj 1 kapsułkę dziennie.

Sposób przechowywania: Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Przeciwwskazania: Produkt nie powinien być spożywany przez osoby przyjmujące środki przeciwzakrzepowe zawierające antagonistów witaminy K (np. warfaryna i acenokumarol). Tylko dla dorosłych.

Uwagi: Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zachowaj ostrożność chcąc stosować ten produkt w przypadku schorzeń, ciąży, karmienia piersią.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Jakie właściwości ma witamina K? Przyczynia się do prawidłowego krzepnięcia krwi oraz pomaga w utrzymaniu zdrowych kości. Warto zatem dbać o jej odpowiedni poziom, stosując zróżnicowaną dietę, w której nie brakuje zielonych warzyw liściastych, kapustnych. Można też pomyśleć o suplementacji, sięgając na przykład po produkt z witaminą K2 MK-7. Jarrow Formulas MK-7 to suplement w kapsułkach miękkich odpowiedni dla osób dorosłych.

Suplement diety Jarrow Formulas Witamina K2 MK-7

Jakie jest właściwe dawkowanie witaminy K2 MK-7 w suplemencie diety? By dowiedzieć się, jak poprawnie stosować preparat, zachęcamy do zapoznania się z informacjami umieszczonymi w zakładce Etykieta produktu. Zapraszamy również do sprawdzenia pozostałych propozycji od marki Jarrow Formulas. A jeśli szukasz suplementów z witaminą K2 MK-7 w innych formach podania, u nas zamówisz także wysokiej jakości produkty w postaci kropli doustnych, nowoczesnego sprayu czy smacznych żelek.

 

 


Forma: Kapsułki miękkie
Specyfika Produktu: Bez glutenu, Bez jajek, Bez nabiału
Mój cel: Samopoczucie
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Jarrow Formulas - Witamina K2 MK-7, 90 mcg, 120 kapsułek miękkich

157,00 zł
Produkt dostępny
W magazynie
Termin przydatności: 30.11.2025