Koszyk:

-12% PROBIOTYKI. WPISZ KOD: PRO

Bez glutenu Bez jajek Bez nabiału
Jarrow Formulas - Witamina K2 MK-7, 90 mcg, 120 kapsułek miękkich SUPLEMENT DIETY
Zawartość:
Produkt zawieraW dziennej porcji %RWS
Witamina K2 (jako MK-7 [menachinon-7]) 90 µg 120%

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: Witamina K2 (jako MK-7 [menachinon-7]), trójglicerydy o średniej długości łańcucha, otoczka kapsułki (żelatyna wołowa, substancja utrzymująca wilgoć: glicerol; woda, barwnik: karmel), oliwa z oliwek.

Zalecana porcja dzienna: 1 kapsułka. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Sposób spożycia: Przyjmuj 1 kapsułkę dziennie.

Sposób przechowywania: Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu.

Przeciwwskazania: Produkt nie powinien być spożywany przez osoby przyjmujące środki przeciwzakrzepowe zawierające antagonistów witaminy K (np. warfaryna i acenokumarol). Produkt nie jest zalecany dla kobiet w ciąży, karmiących piersią, osób poniżej 18 r.ż., osób przyjmujących lek lub w przypadku występujących schorzeń.

Uwagi: Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Jakie właściwości ma witamina K? Przyczynia się do prawidłowego krzepnięcia krwi oraz pomaga w utrzymaniu zdrowych kości. Warto zatem dbać o jej odpowiedni poziom, stosując zróżnicowaną dietę, w której nie brakuje zielonych warzyw liściastych, kapustnych. Można też pomyśleć o suplementacji, sięgając na przykład po produkt z witaminą K2 MK-7. Jarrow Formulas MK-7 to suplement w kapsułkach miękkich odpowiedni dla osób dorosłych.

Suplement diety Jarrow Formulas Witamina K2 MK-7

Jakie jest właściwe dawkowanie witaminy K2 MK-7 w suplemencie diety? By dowiedzieć się, jak poprawnie stosować preparat, zachęcamy do zapoznania się z informacjami umieszczonymi w zakładce Etykieta produktu. Zapraszamy również do sprawdzenia pozostałych propozycji od marki Jarrow Formulas. A jeśli szukasz suplementów z witaminą K2 MK-7 w innych formach podania, u nas zamówisz także wysokiej jakości produkty w postaci kropli doustnych, nowoczesnego sprayu czy smacznych żelek.

 

 

Ean: 790011300076
Forma: Kapsułki miękkie
Specyfika Produktu: Bez glutenu, Bez jajek, Bez nabiału
Mój cel: Samopoczucie
Dystrybutor/Producent: Olivit Sp. z o.o., ul. Blacharska 11, 61-006 Poznań
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Jarrow Formulas - Witamina K2 MK-7, 90 mcg, 120 kapsułek miękkich

139,00 zł
Produkt dostępny
W magazynie
Termin przydatności: 31.10.2026
Ten produkt najczęściej łączony jest z: