Koszyk:
Ładuję...
Bez GMO Bez glutenu Bez jajek Bez nabiału Bez soi
NOW Foods - Ornityna, L-Ornithine, 500 mg, 120 vkaps SUPLEMENT DIETY
Zawartość:
Produkt zawieraW dziennej porcji %RWS
L-ornityna (chlorowodorek L-ornityny) 1.50 g

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: L-ornityna (chlorowodorek L-ornityny), Otoczka kapsułki: substancja wypełniająca: celuloza, proszek celulozy i substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych (źródło roślinne). Nie wyprodukowane z użyciem drożdży, pszenicy, glutenu, soi, kukurydzy, mleka, jaj, ryb, skorupiaków lub orzechów. Produkowany w zakładzie GMP przetwarzającym inne składniki zawierające te alergeny.

Zalecana porcja dzienna: 3 kapsułki. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Sposób spożycia: Przyjmuj 3 kapsułki z sokiem lub wodą na pusty żołądek.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Tylko dla dorosłych. Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Osoby trenujące fizycznie i prowadzące aktywny tryb życia potrzebują szczególnie zadbać o swój organizm, w tym unikać niedoborów ważnych dla jego prawidłowej pracy składników. Dla wspierania sportowych celów tworzone są suplementy diety, na przykład z aminokwasami. W tej kategorii znajduje się preparat NOW Foods Ornityna, L-Ornithine, 500 mg w kapsułkach. W jednym opakowaniu zamknięto 120 kapsułek.

Ornityna – jakie są jej właściwości?

Należy do aminokwasów i jest produktem przemiany argininy. Ornityna wraz z cytruliną i argininą biorą udział w zamkniętym cyklu mocznikowym. Oznacza to szereg procesów, których celem jest pozbywanie się z organizmu szkodliwych dla niego związków. Amoniak zostaje wówczas przekształcony w mocznik i wydalony z moczem. Zapraszamy do zapoznania się z całą kategorią suplementów diety dla sportowców oraz do sprawdzenia pozostałych preparatów stworzonych przez markę NOW Foods. Dostępne produkty wysyłamy tak szybko, jak to tylko możliwe.


Forma: Vkaps
Specyfika Produktu: Bez GMO, Bez glutenu, Bez jajek, Bez nabiału, Bez soi, Wegański, Wegetariański
Mój cel: Sport
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

NOW Foods - Ornityna, L-Ornithine, 500 mg, 120 vkaps

84,50 zł
Produkt dostępny
W magazynie
Termin przydatności: 31.08.2027