Koszyk:
Ładuję...
Bez cukru Bez GMO Bez glutenu Bez jajek Bez nabiału
NOW Foods - Wyciąg z Głogu, Hawthorn Extract, 300mg, 90 vkaps SUPLEMENT DIETY
Zawartość:
Produkt zawieraW dziennej porcji %RWS
Ekstrakt z głogu (Crataegus laevigata i / lub monogyna) (liść & kwiat) (standaryzowany do min 1,8% vitexin-2-O-ramnozyd) 600 mg
Jagoda głogu (Crataegus laevigata i / lub monogyna) (owoc / jagoda) 400 mg

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: Ekstrakt z głogu (Crataegus laevigata i / lub monogyna) (liść & kwiat) (standaryzowany do min 1,8% vitexin-2-O-ramnozyd), Jagoda głogu (Crataegus laevigata i / lub monogyna) (owoc / jagoda), Otoczka kapsułki: celuloza; substancje przeciwzbrylające: dwutlenek krzemu i sole magnezowe kwasów tłuszczowych (źródło roślinne). Nie zawiera alergenów: drożdży, pszenicy, soi, mleka, jaj, ryb, skorupiaków ani orzechów drzewnych. Wyprodukowano w obiekcie GMP, który przetwarza inne składniki zawierające te alergeny.

Zalecana porcja dzienna: 2 kapsułki. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Sposób spożycia: Przyjmuj 1 kapsułkę 1 do 2 razy dziennie.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Przeciwwskazania: Tylko dla dorosłych. Zachowaj ostrożność chcąc stosować ten produkt w przypadku ciąży / karmienia piersią, zażywania leków (szczególnie leków nasercowych i na ciśnienie krwi) lub chorób (szczególnie schorzeń serca lub ciśnienia krwi).

Uwagi: Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Suplement diety NOW Foods Hawthorn Extract 300 mg zawiera: ekstrakt z głogu (Crataegus laevigata i / lub monogyna), standaryzowany do min 1,8% vitexin-2-O-ramnozyd oraz jagodę głogu. Ma formę kapsułek do połknięcia, a w jednym opakowaniu znajduje się 90 sztuk. Informacje dotyczące stosowania są dostępne w zakładce Etykieta produktu umieszczonej poniżej.

Głóg – co warto wiedzieć o tej roślinie?

Należy do najstarszych roślin znajdujących szerokie zastosowanie ze względu na swoje ciekawe właściwości. Głóg występuje na terenie Europy, Azji i Ameryki Północnej. Ma postać krzewu lub niewielkiego drzewa. Za jego wartościowe surowce uważa się kwiatostany i owoce, z których pozyskuje się wyciągi. Liście, kwiatostany i owoce mogą być oferowane w formie ziołowych mieszanek w saszetkach przeznaczonych do przygotowania naparów, a także jako suplementy diety. Zobacz pozostałe produkty z oferty z wyselekcjonowanymi roślinnymi ekstraktami.


Forma: Vkaps
Specyfika Produktu: Bez cukru, Bez GMO, Bez glutenu, Bez jajek, Bez nabiału, Bez soi, Wegański, Wegetariański
Mój cel: Serce/Układ krążenia
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

NOW Foods - Wyciąg z Głogu, Hawthorn Extract, 300mg, 90 vkaps

65,00 zł
Produkt dostępny
W magazynie
Termin przydatności: 30.09.2025