Koszyk:
Ładuję...
Bez cukru Bez GMO Bez glutenu Bez jajek Bez nabiału
NOW Foods - Ekstrakt z Jagody Głogowej, 300mg, 90 vkaps SUPLEMENT DIETY
Zawartość: 90 kapsułek wegetariańskich
Produkt zawiera W dziennej porcji (2 kapsułki wegetariańskie) %RWS*
Ekstrakt z głogu (Crataegus laevigata i / lub monogyna) (liść & kwiat) (standaryzowany do min 1,8% vitexin-2-O-ramnozyd) 600 mg
Jagoda głogu (Crataegus laevigata i / lub monogyna) (owoc / jagoda) 400 mg

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: Otoczka kapsułki: celuloza; substancje przeciwzbrylające: dwutlenek krzemu i sole magnezowe kwasów tłuszczowych (źródło roślinne). Nie zawiera alergenów: drożdży, pszenicy, soi, mleka, jaj, ryb, skorupiaków ani orzechów drzewnych. Wyprodukowano w obiekcie GMP, który przetwarza inne składniki zawierające te alergeny.

Zalecana porcja dzienna: 2 kapsułki. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Sposób spożycia: Przyjmuj 1 kapsułkę 1 do 2 razy dziennie.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Przeciwwskazania: Tylko dla dorosłych. Zachowaj ostrożność chcąc stosować ten produkt w przypadku ciąży / karmienia piersią, zażywania leków (szczególnie leków nasercowych i na ciśnienie krwi) lub chorób (szczególnie schorzeń serca lub ciśnienia krwi).

Uwagi: Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Suplement diety NOW Foods Hawthorn Extract 300 mg zawiera: ekstrakt z głogu (Crataegus laevigata i / lub monogyna), standaryzowany do min 1,8% vitexin-2-O-ramnozyd oraz jagodę głogu. Ma formę kapsułek do połknięcia, a w jednym opakowaniu znajduje się 90 sztuk. Informacje dotyczące stosowania są dostępne w zakładce Etykieta produktu umieszczonej poniżej.

Głóg – co warto wiedzieć o tej roślinie?

Należy do najstarszych roślin znajdujących szerokie zastosowanie ze względu na swoje ciekawe właściwości. Głóg występuje na terenie Europy, Azji i Ameryki Północnej. Ma postać krzewu lub niewielkiego drzewa. Za jego wartościowe surowce uważa się kwiatostany i owoce, z których pozyskuje się wyciągi. Liście, kwiatostany i owoce mogą być oferowane w formie ziołowych mieszanek w saszetkach przeznaczonych do przygotowania naparów, a także jako suplementy diety. Zobacz pozostałe produkty z oferty z wyselekcjonowanymi roślinnymi ekstraktami.

Forma: Vkaps
Specyfika Produktu: Bez cukru, Bez GMO, Bez glutenu, Bez jajek, Bez nabiału, Bez soi, Wegański, Wegetariański
Mój cel: Serce/Układ krążenia

Dodaj komentarz

Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

NOW Foods - Wyciąg z Głogu, Hawthorn Extract, 300mg, 90 vkaps

62,00 zł
Produkt dostępny
W magazynie