Koszyk:
Ładuję...
Bez cukru Bez glutenu Bez jajek Bez nabiału
NOW Foods - Prostate Health, Kompleks na Prostatę, 90 kapsułek miękkich SUPLEMENT DIETY
Zawartość:
Produkt zawieraW dziennej porcji %RWS
Witamina D3 (cholekalcyferol) 10 µg 200%
Cynk (diglicynian cynku) 15 mg 150%
Selen (chelat selenu) 70 µg 127%
Ekstrakt z Saw Palmetto (jagody) (Serenoa repens) 320 mg
Fitosterole (roślinole sterole, z beta-sitosterolem) 850 mg
Ekstrakt z korzenia pokrzywy zwyczajnej (Urtica dioica) 240 mg
Kwercetyna (z dihydratu kwercetyny) 200 mg
Ekstrakt z korzenia ostryża długiego (Curcuma longa) (min. 95% kurkuminoidów) 100 mg
Olej z nasion dyni 1 g
Likopen (LYC-O-MATO ekstrakt pomidorowy) 10 mg
Ekstrakt z zielonej herbaty (Camellia sinensis) (liść) (min. 50% EGCG) 100 mg
Ekstrakt z granatu (Punicagranatum) (owoc) 100 mg
Trans-resweratrol [ekstrakt z rdestowca ostrokończystego (Polygonum cuspidatum) (korzeń)] 10 mg
Ekstrakt z nasion lnu LinumLife Complex (Linum usitatissimum) 25 mg

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: Witamina D3 (cholekalcyferol), Cynk (diglicynian cynku), Selen (chelat selenu), Ekstrakt z Saw Palmetto (jagody) (Serenoa repens), Fitosterole (roślinole sterole, z beta-sitosterolem), Ekstrakt z korzenia pokrzywy zwyczajnej (Urtica dioica), Kwercetyna (z dihydratu kwercetyny), Ekstrakt z korzenia ostryża długiego (Curcuma longa) (min. 95% kurkuminoidów), Olej z nasion dyni, Likopen (LYC-O-MATO ekstrakt pomidorowy), Ekstrakt z zielonej herbaty (Camellia sinensis) (liść) (min. 50% EGCG), Ekstrakt z granatu (Punicagranatum) (owoc), Trans-resweratrol [ekstrakt z rdestowca ostrokończystego (Polygonum cuspidatum) (korzeń)], Ekstrakt z nasion lnu LinumLife Complex (Linum usitatissimum), otoczka kapsułki (żelatyna bydlęca, substancja utrzymująca wilgoć: glicerol; woda, karob), olej słonecznikowy, emulgator: lecytyny (słonecznik); nośnik: wosk pszczeli. Zawiera: soję. Może zawierać: gluten, mleko, jaja, ryby, skorupiaki.

Zalecana porcja dzienna: 3 kapsułki. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Sposób spożycia: Przyjmuj 3 kapsułki dziennie z posiłkiem.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Przeciwwskazania: Nie spożywać dziennej ilości równej 800 mg 3-galusanu (-) epigalokatechiny lub wyższej. Nie należy spożywać, jeśli tego samego dnia spożywasz inne produkty zawierające zieloną herbatę. Produkt nie powinien być spożywany przez kobiety w ciąży lub kobiety karmiące piersią oraz dzieci w wieku poniżej 18 lat. Nie należy spożywać na czczo.

Uwagi: Tylko dla dorosłych. Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przed zastosowaniem wskazane jest wykonanie badania 25-(OH)D we krwi oraz konsultacja wyniku badań z lekarzem lub farmaceutą. Produkt przeznaczony dla zdrowej populacji osób dorosłych do 75 roku życia. Zawartość EGCG: 50 mg w porcji dziennej. Osoby przyjmujące leki mogą spożywać produkt wyłącznie pod kontrolą lekarza.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Czy wiesz, że listopad jest miesiącem dbania o męskie zdrowie? O dobre samopoczucie, w tym zdrowie intymne i wspomaganie funkcjonowania prostaty warto troszczyć się jednak przez cały rok. Oprócz przestrzegania zasad zdrowego stylu życia mężczyznom rekomenduje się korzystanie z kontroli u specjalisty, a raz w miesiącu pod prysznicem lub w wannie wykonywanie samobadania jąder. Te małe kroki regularnie powtarzane pozwolą odzyskać kontrolę nad swoim ciałem i wysyłanymi przez nie sygnałami.

NOW Foods Prostate Health – suplementy na prostatę

W naszym asortymencie dostępne są suplementy na prostatę stanowiące dodatkowe źródło wsparcia w utrzymywaniu odpowiedniego poziomu kluczowych składników. Jednym z nich jest NOW Foods Prostate Health w kapsułkach (oglądany teraz produkt zawiera 90 kapsułek) z kompozycją cennych ekstraktów, minerałów i witamin. Zapraszamy do sprawdzenia całego asortymentu produktów przypisanych do celu takiego jak zdrowie seksualne. Chcąc dowiedzieć się więcej o składnikach wspomagających zdrową prostatę, zachęcamy do przeglądania naszego słowniczka.


Forma: Kapsułki miękkie
Specyfika Produktu: Bez cukru, Bez glutenu, Bez jajek, Bez nabiału
Mój cel: Zdrowie seksualne
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

NOW Foods - Prostate Health, Kompleks na Prostatę, 90 kapsułek miękkich

130,50 zł
Produkt dostępny
W magazynie
Termin przydatności: 30.09.2025