Koszyk:

-12% NA KATEGORIĘ: ANTY-AGING + WITAMINY DLA KOBIET. WPISZ KOD: MAMA

Bez cukru Bez glutenu Bez jajek Bez nabiału Bez soi
NOW Foods - Kasztanowiec, Horse Chestnut, 300mg, 90 vkaps SUPLEMENT DIETY
Zawartość:
Produkt zawieraW dziennej porcji %RWS
Ekstrakt z kasztanów jadalnych (Aesculus hippocastanum) (nasiona / owoce) (standaryzowany do minimum 20% (60 mg) saponin triterpenoidowych jako Aescin) 600 mg
Rutyna (Sophora japonica) (pąk kwiatu) 400 mg

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: Ekstrakt z kasztanów jadalnych (Aesculus hippocastanum) (nasiona / owoce) (standaryzowany do minimum 20% (60 mg) saponin triterpenoidowych jako Aescin), Rutyna (Sophora japonica) (pąk kwiatu), Otoczka kapsułki: celuloza; substancje przeciwzbrylające: dwutlenek krzemu, stearynian magnezu (źródło roślinne). Nie wytwarza się z użyciem: drożdży, pszenicy, soi, mleka, jaj, ryb, skorupiaków ani orzechów drzewnych. Wyprodukowano w obiekcie GMP, który przetwarza inne składniki zawierające te alergeny.

Zalecana porcja dzienna: 2 kapsułki. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Sposób spożycia: Przyjmuj 1 kapsułkę 2 razy dziennie.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Tylko dla dorosłych. Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Należy do najlepiej poznanych roślinnych surowców i znajduje zastosowanie także w produkcji suplementów diety. Wyciąg z nasion kasztanowca zawiera między innymi escynę, substancję związaną z ochroną naczyń krwionośnych. Można pozyskać ją wyłącznie z nasion kasztanowca zwyczajnego. Surowcem zielarskim stają się zarówno kwiaty, jak i kora kasztanowca. Kasztan jadalny nie powinien być utożsamiany z kasztanowcem zwyczajnym, gdyż te rośliny należą do dwóch różnych rodzin.

Suplement diety NOW Foods Horse Chestnut w kapsułkach

Szukając wysokiej jakości suplementu diety z ekstraktem z kasztanowca, warto zatrzymać się na dłużej przy preparacie marki NOW Foods. Horse Chestnut to suplement w formie kapsułek do połknięcia. Przed rozpoczęciem stosowania polecamy zapoznać się z informacjami umieszczonymi w zakładce Etykieta. Zachęcamy także do sprawdzenia innych produktów NOW Foods dostępnych w naszym asortymencie. Jako autoryzowany sprzedawca tej marki zapewniamy łatwy dostęp do oryginalnych suplementów producenta i specjalnych promocji.

 

https://shaman.pl/slowniczek/horse-chestnut

 

Ean: 733739047137
Forma: Vkaps
Specyfika Produktu: Bez cukru, Bez glutenu, Bez jajek, Bez nabiału, Bez soi, Wegański, Wegetariański
Mój cel: Samopoczucie, Serce/Układ krążenia
Dystrybutor/Producent: Olivit Sp. z o.o., ul. Blacharska 11, 61-006 Poznań
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

NOW Foods - Kasztanowiec, Horse Chestnut, 300mg, 90 vkaps

60,00 zł
Produkt dostępny
W magazynie
Termin przydatności: 31.10.2025
Ten produkt najczęściej łączony jest z: