Koszyk:
Bez GMO Bez glutenu Bez jajek Bez nabiału Bez soi
NOW Foods - Glucomannan z Korzenia Konjac, 575mg, 180 kapsułek SUPLEMENT DIETY
Zawartość:
Produkt zawieraW dziennej porcji %RWS
Błonnik 2 g
Glukomannan (z korzenia Dziwidła Riviera) 1725 mg

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: Glukomannan (z korzenia Dziwidła Riviera), Otoczka kapsułki: żelatyna bydlęca; substancja wypełniająca: celuloza; substancje przeciwzbrylające: dwutlenek krzemu i sole magnezowe kwasów tłuszczowych (źródło roślinne). Nie wyprodukowane z użyciem pszenicy, glutenu, soi, mleka, jaj, ryb, skorupiaków lub orzechów. Produkowany w zakładzie GMP przetwarzającym inne składniki zawierające te alergeny.

Zalecana porcja dzienna: 3 kapsułki. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Sposób spożycia: Przyjmuj 3 kapsułki 1 raz dziennie, z co najmniej 240 ml wody 30 - 45 minut przed posiłkiem.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Przeciwwskazania: Tylko dla dorosłych. Bez wypicia wystarczającej ilości płynu produkt może pęcznieć w gardle, powodując zablokowanie lub zadławienie. Unikaj używania, jeśli kiedykolwiek miałeś problem ze zwężonym przełykiem lub trudności z połykaniem.

Uwagi: Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie spożywaj saszetki z pochłaniaczem wilgoci.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

NOW Foods to marka, która szczególnie dba o bezpieczeństwo procesu produkcji i wysoką jakość suplementów i witamin. Widać to nie tylko na przykładzie metod pozyskiwania składników, ale też przejrzystemu składowi oferowanych produktów. Nie bez przyczyny marka ta stała się liderem w branży produktów naturalnych. Oferowane przez NOW Foods suplementy mogą stanowić wsparcie w utrzymaniu optymalnej kondycji organizmu. 

NOW Foods Glucomannan 575 mg

Zdrowa, zbilansowana dieta to najczęściej najlepszy sposób na polepszenie samopoczucia i wysmuklenie sylwetki. Niezależnie zatem od powodu, zmiany w codziennym jadłospisie zazwyczaj przynoszą pozytywny, oczekiwany skutek. Zróżnicowaną dietę możesz uzupełniać suplementami. NOW Foods Glucomannan to produkt, który możesz włączyć do swojego codziennego odżywiania podczas wprowadzania zmian żywieniowych. W składzie tego produktu znajdziesz nie tylko podstawowe węglowodany i błonnik, ale przede wszystkim glukomannan z korzenia Dziwidła Riviera. Roślinę tę obecnie uprawia się w większości krajów Azji. Pozyskiwany z korzenia Kojac glukomannan pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi - korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 4 g glukomannanu dziennie. Ponadto w ramach diety niskokalorycznej glukomannan pomaga w utracie wagi. Jego korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 3 g glukomannanu dziennie w 3 równych porcjach z 1 lub 2 szklankami wody przed posiłkiem i w ramach diety niskokalorycznej. 

NOW Foods Glucomannan 575 mg 180 kapsułek

Dzięki zamknięciu składników w wygodne kapsułki, nie musisz martwić się dawkowaniem. Wystarczy, że przyjmiesz 3 kapsułki raz dziennie na minimum 30 min przed posiłkiem, popijając je szklanką wody - jest to bardzo ważne, ponieważ bez wypicia wystarczającej ilości płynów produkt może pęcznieć w gardle. Suplement diety NOW Foods Glucomannan 575 mg to produkt wegański, który powstał bez użycia GMO i glutenu. Masz zatem pewność, że jest bezpieczny w przypadku, gdy Twoja dieta wyklucza pewne składniki. Sprawdź, jak działa NOW Foods Glucomannan i odkryj wszystkie jego zalety. 

Ean: 733739065124
Forma: Kapsułki
Specyfika Produktu: Bez GMO, Bez glutenu, Bez jajek, Bez nabiału, Bez soi
Mój cel: Samopoczucie, Utrata masy ciała
Dystrybutor/Producent: Olivit Sp. z o.o., ul. Blacharska 11, 61-006 Poznań
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

NOW Foods - Glucomannan z Korzenia Konjac, 575mg, 180 kapsułek

74,00 zł
Produkt niedostepny
Ten produkt najczęściej łączony jest z: