Koszyk:

-12% DBAJ O STAWY. WPISZ KOD: STAWY

Bez cukru Bez GMO Bez glutenu Bez jajek Bez nabiału
 NOW Foods - Glukomannan, Konjac Root, Proszek, 227g SUPLEMENT DIETY
Zawartość:
Produkt zawieraW dziennej porcji %RWS
Błonnik 4 g
Glucomannan (z korzenia Dziwidło Riviera) (Amorphophallus konjac) 4 g

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: Glucomannan (z korzenia Dziwidło Riviera) (Amorphophallus konjac), Nie wyprodukowane z użyciem pszenicy, glutenu, soi, kukurydzy, mleka, jaj, ryb, skorupiaków lub orzechów. Produkowany w zakładzie GMP przetwarzającym inne składniki zawierające te alergeny.

Zalecana porcja dzienna: 1 płaska łyżeczka (4g). Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Sposób spożycia: Przyjmuj 1/2 płaskiej łyżeczki 1 do 2 razy dziennie z co najmniej 240 ml wody 30-45 minut przed posiłkiem.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Przeciwwskazania: Tylko dla dorosłych. Unikaj stosowania, jeśli kiedykolwiek miałeś zawężenie przełyku lub trudności w przełykaniu.

Uwagi: Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Należy popić odpowiednią ilością płynu w celu uniknięcia zadławienia.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Utrzymanie prawidłowej masy ciała to efekt regularnych ćwiczeń i odpowiednio zbilansowanej diety. Rozpoczęcie dnia od kilku rozciągających ćwiczeń i bogatego w białko i błonnik śniadania, może całkowicie odmienić Twój dzień i wprowadzić do niego nową energię. Uzupełnieniem zróżnicowanego, niskokalorycznego jadłospisu mogą być suplementy. Jednym z nich jest NOW Foods Glukomannan (Konjac Root). 

NOW Foods Konjac Mannan w proszku 

Dziwidło to unikatowy kwiat, którego kwiatostan tworzy kolba wyrastająca z ciemnobrązowego płatu. Początkowo można go było znaleźć jedynie w chińskiej prowincji Junnan - obecnie uprawia się w wielu krajach Azji Południowo-Wschodniej. Szczególną uwagą cieszy się korzeń rośliny, z którego pozyskuje się glukomannan - składnik suplementu NOW Foods. To właśnie on pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi, a w ramach diety niskokalorycznej glukomannan pomaga w utracie wagi. 

NOW Foods Glukomannan w proszku

W składzie produktu znajdziesz jedynie 3 składniki: węglowodany, błonnik i glukomannan z korzenia Dziwidła Riviera. NOW Foods Glukomannan w proszku to suplement, który może być przyjmowany w ramach diety niskokalorycznej. Wygodna postać proszku sprawia, że wystarczy rozpuścić pół płaskiej łyżeczki z co najmniej 240 ml wody i przyjmować 2 razy dziennie na około 30 min przed posiłkami. Sprawdź również inne propozycje marki NOW Foods i znajdź suplementy dopasowane do Twoich potrzeb. 

Ean: 733739065131
Forma: Proszek
Specyfika Produktu: Bez cukru, Bez GMO, Bez glutenu, Bez jajek, Bez nabiału, Bez soi, Wegański, Wegetariański
Mój cel: Utrata masy ciała
Dystrybutor/Producent: Olivit Sp. z o.o., ul. Blacharska 11, 61-006 Poznań
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

 NOW Foods - Glukomannan, Konjac Root, Proszek, 227g

77,00 zł
Produkt niedostepny
Ten produkt najczęściej łączony jest z: