Koszyk:
Bez glutenu Bez jajek Bez nabiału Bez soi
NOW Foods - Celadrin & MSM, 500mg, 120 kapsułek SUPLEMENT DIETY
Zawartość:
Produkt zawieraW dziennej porcji %RWS
Celadrin

((Opatentowana mieszanka zestryfikowanych kwasów tłuszczowych z mirystynianu izopropylu, Cetylu myristoleate, Kwasu laurynowego, Kwas oleinowego, Kwasu palmitynowego i kwasu oleopalmitynowego))

1.5 g
MSM (metylosulfonylometan) 300 mg

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: Celadrin (Opatentowana mieszanka zestryfikowanych kwasów tłuszczowych z mirystynianu izopropylu, Cetylu myristoleate, Kwasu laurynowego, Kwas oleinowego, Kwasu palmitynowego i kwasu oleopalmitynowego), MSM (metylosulfonylometan), Otoczka kapsułki: żelatyna; chlorofilina sodowo-miedziowa (chlorofil), substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych (źródło roślinne) i dwutlenek krzemu. Nie wyprodukowane z użyciem: pszenicy, glutenu, soi, mleka, jaj, ryb, skorupiaków lub orzechów drzewnych. Wyprodukowano w obiekcie GMP, który przetwarza inne składniki zawierające te alergeny.

Zalecana porcja dzienna: 3 kapsułki. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Sposób spożycia: Przyjmuj 3 kapsułki dziennie z posiłkiem.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Przeciwwskazania: Tylko dla dorosłych. Zachowaj ostrożność chcąc stosować ten produkt jeśli jesteś w ciąży / karmisz piersią, zażywasz leki lub cierpisz na schorzenia (szczególnie jaskrę).

Uwagi: Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Ten suplement marki NOW Foods na pewno przypadnie do gustu osobom z aktywnym trybem życia. W swoim składzie zawiera Celadrin oraz MSM. Celadrin to opatentowana mieszanka zestryfikowanych kwasów tłuszczowych z mirystynianu izopropylu cetylu myristoleate kwasu laurynowego kwas oleinowego kwasu palmitynowego i kwasu oleopalmitynowego. Z kolei MSM to inaczej metylosulfonylometan lub siarka organiczna. MSM występuje między innymi w świeżym krowim mleku, produktach zbożowych i niektórych owocach. Niedobory wynikają jednak z tego, że siarka organiczna jest bardzo delikatna. Gotowanie, pasteryzacja, naświetlanie i zamrażanie bardzo szybko ją degradują, co powoduje, że większość owoców i warzyw jest pozbawiona siarki organicznej. Obydwa te składniki znajdziemy w suplemencie diety NOW Foods - Celadrin & MSM w kapsułkach.

Ean: 733739030160
Forma: Kapsułki
Specyfika Produktu: Bez glutenu, Bez jajek, Bez nabiału, Bez soi
Mój cel: Sport, Stawy
Dystrybutor/Producent: Olivit Sp. z o.o., ul. Blacharska 11, 61-006 Poznań
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

NOW Foods - Celadrin & MSM, 500mg, 120 kapsułek

102,00 zł
Produkt dostępny
W magazynie
Termin przydatności: 31.10.2026
Ten produkt najczęściej łączony jest z: