Koszyk:

-12% NA KATEGORIĘ: ANTY-AGING + WITAMINY DLA KOBIET. WPISZ KOD: MAMA

Bez GMO Bez glutenu Wegański Wegetariański
NOW Foods - Cytrulina, L-Cytrulina, Proszek, 113g SUPLEMENT DIETY
Zawartość:
Produkt zawieraW dziennej porcji %RWS
L-cytrulina 3 g

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: L-cytrulina, Brak. Nie zawiera alergenów: pszenicy, glutenu, soi, mleka, jaj, ryb, skorupiaków lub orzechów drzewnych. Wyprodukowano w obiekcie GMP, który przetwarza inne składniki zawierające te alergeny.

Zalecana porcja dzienna: 1 płaska łyżeczka. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Sposób spożycia: Spożywaj 1/2 płaskiej łyżeczki 1 do 2 razy dziennie między posiłkami.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Przeciwwskazania: Tylko dla dorosłych. Zachowaj ostrożność chcąc stosować ten produkt w przypadku ciąży / karmienia piersią, zażywana leków (zwłaszcza leków na ciśnienie krwi i azotanów lub innych leków rozszerzających naczynia krwionośne) lub choroby (zwłaszcza nieprawidłowego ciśnienia krwi).

Uwagi: Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Suplementy diety NOW Foods to produkty znane ze swojej wysokiej jakości, przejrzystego składu i dopracowanego procesu produkcyjnego. Mogą stanowić wsparcie zbilansowanej diety i aktywności fizycznej. L-Cytrulina w proszku to jeden z produktów NOW Foods, który może być stosowany przez osoby trenujące sporty siłowe oraz przez osoby szukające wsparcia w utrzymaniu odpowiedniego ciśnienia krwi. 

NOW Foods: jak działa L-Cytrulina

L-Cytrulina jest aminokwasem, który bierze udział w wielu procesach biologicznych: nerki przekształcają ją w aminokwas nazywany L-argininą, a następnie w tlenek azotu. Suplementacja L-cytruliny jest o tyle korzystniejsza w porównaniu do samej argininy, gdyż pozwala zwiększyć poziom argininy przez dłuży okres, podczas gdy suplementacja jedynie L-argininy zapewnia radykalny wzrost wartości tego aminokwasu w osoczu. Arginina w szybkim tempie rozkłada się w organizmie, z kolei L-cytrulina dostaje się w głąb organizmu i tam ostatecznie przekształca się w argininę, a następnie tlenek azotu i mocznik. 

NOW Foods cytrulina w proszku: dawkowanie 

Największą ilość L-Cytruliny w naturalny sposób organizmowi dostarczy arbuz. Sporą jej ilość znaleźć można również w dyni i ogórku. Swoją dietę możesz też wesprzeć suplementami. Wystarczy, że 2 razy dziennie przyjmiesz połowę płaskiej łyżeczki cytruliny w proszku NOW Foods. Dowiedz się, jak działają pozostałe suplementy NOW Foods i sprawdź, co znajdziesz na stronie shaman.pl.

Ean: 733739002143
Forma: Proszek
Specyfika Produktu: Bez GMO, Bez glutenu, Wegański, Wegetariański
Mój cel: Odporność
Dystrybutor/Producent: Olivit Sp. z o.o., ul. Blacharska 11, 61-006 Poznań
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

NOW Foods - Cytrulina, L-Cytrulina, Proszek, 113g

85,00 zł
Produkt dostępny
W magazynie
Termin przydatności: 31.07.2025
Ten produkt najczęściej łączony jest z: