Koszyk:
Bez GMO Bez glutenu Bez jajek Bez nabiału Bez soi
NOW Foods - Glucosamine Sulfate, Siarczan Glukozaminy, 750 mg, 120 kapsułek SUPLEMENT DIETY
Zawartość:
Produkt zawieraW dziennej porcji %RWS
Siarczan glukozaminy (z 2095 mg kompleksu siarczanu potasu glukozaminy) 3 g

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: Siarczan glukozaminy (z 2095 mg kompleksu siarczanu potasu glukozaminy), Otoczka kapsułki: żelatyna i substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych (źródło roślinne). Zawiera alergeny: skorupiaki (kraby, krewetki, homary, raki). Nie zawiera alergenów: pszenicy, glutenu, soi, kukurydzy, mleka, jaj, ryb lub orzechów. Wyprodukowano w obiekcie GMP, który przetwarza inne składniki zawierające te alergeny.

Zalecana porcja dzienna: 4 kapsułki. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Sposób spożycia: Przyjmuj 2 kapsułki 1 do 2 razy dziennie.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Osoby o rozpoznanej alergii na skorupiaki nie powinny stosować tego produktu. Tylko dla dorosłych.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Suplement diety NOW Foods Glucosamine Sulfate 750 mg zawiera siarczan glukozaminy (z 2095 mg kompleksu siarczanu potasu glukozaminy). Ma formę kapsułek do połknięcia, a w jednym opakowaniu znajduje się 120 sztuk. Jest odpowiedni do stosowania przez osoby unikające w diecie glutenu, jajek, nabiału czy soi. Informacje dotyczące zalecanej dziennej porcji znajdują się w zakładce Etykieta produktu. Warto zapoznać się z nimi jeszcze przed zakupem.

Glukozamina – co warto wiedzieć?

Jest organicznym związkiem występującym naturalnie w ciele człowieka. Stanowi składnik chrząstki i jest łączony z wieloma właściwościami. Glukozamina może być stosowana w formie suplementu diety i występować w postaci siarczanu glukozaminy lub chlorowodorku glukozaminy. Przy okazji poszukiwania suplementu ze składnikami wspierającymi kondycję stawów, warto zwrócić uwagę także na kompozycje wzbogacone chondroityną oraz MSM. Aby stawy pozostawały sprawne, niezbędne jest wprowadzanie do planu dnia aktywności fizycznej i przestrzeganie pozostałych zasad zdrowego stylu życia.

Ean: 733739032355
Forma: Kapsułki
Specyfika Produktu: Bez GMO, Bez glutenu, Bez jajek, Bez nabiału, Bez soi
Mój cel: Stawy
Dystrybutor/Producent: Olivit Sp. z o.o., ul. Blacharska 11, 61-006 Poznań
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

NOW Foods - Glucosamine Sulfate, Siarczan Glukozaminy, 750 mg, 120 kapsułek

67,00 zł
Produkt dostępny
W magazynie
Termin przydatności: 31.08.2026
Ten produkt najczęściej łączony jest z: