Koszyk:
Bez GMO Bez glutenu Bez jajek Bez nabiału Bez soi
NOW Foods - Cytrynian Wapnia 100%, Proszek, 227g SUPLEMENT DIETY
Zawartość:
Produkt zawieraW dziennej porcji %RWS
Wapń (z cytrynianu wapnia) 600 mg 75%

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: Wapń (z cytrynianu wapnia), Nie wytwarzany z dodatkiem pszenicy, glutenu, soi, mleka, jajek, ryb, skorupiaków lub orzechów drzewnych. Wyprodukowano w obiekcie GMP, który przetwarza inne składniki zawierające te alergeny.

Zalecana porcja dzienna: 1 1/2 płaskiej łyżeczki (3g). Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Sposób spożycia: Spożywaj 1 1/2 płaskiej łyżeczki dziennie, z posiłkiem. Dla najlepszych rezultatów mieszaj z sokami, takimi jak sok pomidorowy czy pomarańczowy.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Tylko dla dorosłych. Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. W tym produkcie może wystąpić naturalna zmiana koloru.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Cytrynian wapnia to sól kwasu cytrynowego i wapnia. Ta forma wapnia jest najlepiej przyswajalną wersją ze względu na swoją biodostępność. Jeśli chcesz wzmocnić swój organizm sięgnij po suplement diety od marki NOW Foods.

NOW Foods Cytrynian Wapnia to suplement w postaci proszku, co na pewno polubią osoby które mają problem z połykaniem kapsułek. Ten suplement dzięki zawartości wapnia przyczynia się do prawidłowego krzepnięcia krwi, pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni i jest potrzebny do utrzymania zdrowych kości. Dla lepszych rezultatów dobrze jest go mieszać z sokami, takimi jak pomidorowy czy pomarańczowy.

Ean: 733739012401
Forma: Proszek
Specyfika Produktu: Bez GMO, Bez glutenu, Bez jajek, Bez nabiału, Bez soi, Wegański, Wegetariański
Mój cel: Samopoczucie, Sport
Dystrybutor/Producent: Olivit Sp. z o.o., ul. Blacharska 11, 61-006 Poznań
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

NOW Foods - Cytrynian Wapnia 100%, Proszek, 227g

48,00 zł
Produkt dostępny
W magazynie
Termin przydatności: 31.08.2028
Ten produkt najczęściej łączony jest z: