Koszyk:
Bez cukru Bez glutenu Bez jajek Bez nabiału Bez soi
NOW Foods - SAMe, 400mg, 30 tabletek SUPLEMENT DIETY
Zawartość:
Produkt zawieraW dziennej porcji %RWS
SAMe (S-adenozylo-L-metionina) (z disiarczanu tosylanu S-adenozylo-L-metioniny) 1600 mg

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: SAMe (S-adenozylo-L-metionina) (z disiarczanu tosylanu S-adenozylo-L-metioniny), Substancja wypełniająca: celuloza, nośnik: guma celulozowa usieciowana, substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych (źródło roślinne), dwutlenek krzemu; nośnik: kwasy tłuszczowe (źródło roślinne), przeciwutleniacz: kwas askorbinowy, kwas: kwas cytrynowy i powłoczka dojelitowa (woda, kwas metakrylowy, metakrylan metylu, cytrynian trietylu, gliceryna). Nie zawiera alergenów: pszenicy, soi, mleka, jaj, ryb lub skorupiaków. Wyprodukowano w obiekcie GMP, który przetwarza inne składniki zawierające te alergeny.

Zalecana porcja dzienna: 4 tabletki. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Sposób spożycia: Przyjmuj 1 tabletkę 2 do 4 razy dziennie, najlepiej na pusty żołądek.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Przeciwwskazania: Tylko dla dorosłych. Osoby z depresją dwubiegunową (maniakalną) oraz osoby z zaburzeniami lękowymi nie powinny stosować tego produktu, chyba że pod nadzorem lekarza. Skonsultować się z lekarzem w przypadku ciąży, brania leków lub złego stanu zdrowia.

Uwagi: Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Jest organicznym związkiem chemicznym występującym w każdej komórce, budującym białka, fosfolipidy i kwasy nukleinowe. S-adenozylo L-metionina (SAMe) jest pochodną adenozyny i metioniny, odpowiada za przebieg licznych procesów biochemicznych. Łączy się ją z pracą układu nerwowego i kondycją stawów. Ten związek poznano już w 1952 roku i od tego czasu stosuje się go również w postaci suplementów diety.

NOW Foods SAMe (S-adenozylometionina) w tabletkach

Przykładem wysokiej jakości suplementu diety z tej kategorii jest NOW Foods SAMe 400, mg w tabletkach. W jednym opakowaniu suplementu znajduje się 30 tabletek do połknięcia. Dostępne jest także opakowanie większe, zawierające 60 tabletek. Przed rozpoczęciem suplementacji warto zapoznać się z informacjami dotyczącymi stosowania. Znajdują się one w zakładce Etykieta produktu. Zachęcamy do odkrycia wszystkich preparatów uzupełniających ze składnikami wspierającymi kondycję i stawów, dostępnymi w naszej ofercie.

 

https://shaman.pl/slowniczek/same

Ean: 733739001399
Forma: Tabletki
Specyfika Produktu: Bez cukru, Bez glutenu, Bez jajek, Bez nabiału, Bez soi, Wegański, Wegetariański
Mój cel: Relaks, sen, wyciszenie, Samopoczucie, Stawy
Dystrybutor/Producent: Olivit Sp. z o.o., ul. Blacharska 11, 61-006 Poznań
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

NOW Foods - SAMe, 400mg, 30 tabletek

135,00 zł
Produkt dostępny
W magazynie
Termin przydatności: 31.10.2025
Ten produkt najczęściej łączony jest z: