Koszyk:
Ładuję...
Bez cukru Bez GMO Bez glutenu Bez jajek Bez nabiału
NOW Foods - Olej Kokosowy, Virgin, 1000 mg, 120 kapsułek miękkich SUPLEMENT DIETY
Zawartość:
Produkt zawieraW dziennej porcji %RWS
Organiczny olej kokosowy 3 g
Trójglicerydy o średniej długości łańcucha (MCT) 1.50 g

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: Organiczny olej kokosowy, Trójglicerydy o średniej długości łańcucha (MCT), otoczka miękkiej kapsułki żelowej (żelatyna, woda, nośnik: gliceryna). Produkowany w zakładzie przetwarzającym składniki zawierające alergeny: drożdże, pszenicę, gluten, soję, mleko, jaja, ryby, skorupiaki.

Zalecana porcja dzienna: 3 kapsułki. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Sposób spożycia: Przyjmuj 3 kapsułki dziennie z posiłkiem.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Tylko dla dorosłych. W tym produkcie może wystąpić naturalna zmiana koloru.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Obecność oleju kokosowego w domowych spiżarkach przestaje dziś wywoływać zaskoczenie. Mimo że ten olej jest produktem egzotycznym, już na stałe zadomowił się w naszym kraju. Nierafinowany olej pozyskuje się ze świeżych owoców palmy kokosowej, a rafinowany – z wysuszonego miąższu. Jest stosowany przede wszystkim w przemyśle spożywczym i kosmetycznym. Dzięki zawartości cennych składników, takich jak kwas laurynowy i kwas kaprylowy, znalazł też zastosowanie w suplementacji.

Suplement NOW Foods: olej kokosowy w kapsułkach miękkich

Jeśli szukasz suplementu diety zawierającego nierafinowany, tłoczony na zimno olej kokosowy bogaty w trójglicerydy średniołańcuchowe (MCT), z pewnością zainteresuje Cię propozycja marki NOW Foods. Vigin Coconut Oil 1000 mg spełnia wszystkie te wymagania i jest wolny od tłuszczów trans. Suplement ma formę kapsułek miękkich, a w jednym opakowaniu znajduje się 120 sztuk. Przed zastosowaniem zapoznaj się z informacjami umieszczonymi w zakładce Etykieta produktu.


Forma: Kapsułki miękkie
Specyfika Produktu: Bez cukru, Bez GMO, Bez glutenu, Bez jajek, Bez nabiału, Bez soi, Organic
Mój cel: Odporność, Zdrowe odżywianie
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

NOW Foods - Olej Kokosowy, Virgin, 1000 mg, 120 kapsułek miękkich

65,00 zł
Produkt dostępny
W magazynie
Termin przydatności: 31.03.2026