Koszyk:

-12% NA KATEGORIĘ: ANTY-AGING + WITAMINY DLA KOBIET. WPISZ KOD: MAMA

Bez cukru Bez GMO Bez glutenu Bez jajek Bez nabiału
NOW Foods - Witamina D3, 400 IU, 180 kapsułek miękkich SUPLEMENT DIETY
Zawartość:
Produkt zawieraW dziennej porcji %RWS
Witamina D3 (cholekalcyferol) (z lanoliny) 20 µg 400%

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: Witamina D3 (cholekalcyferol) (z lanoliny), oliwa z oliwek extra virgin i otoczka (bydlęca żelatyna, gliceryna, woda). Produkowany w zakładzie przetwarzającym inne składniki zawierające alergeny: drożdże, pszenicę, gluten, soję, kukurydzę, mleko, jaja, ryby, skorupiaki.

Zalecana porcja dzienna: 2 kapsułki. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Sposób spożycia: Przyjmuj 1 kapsułkę 1 do 2 razy dziennie z jedzeniem.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Tylko dla dorosłych. Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. W tym produkcie może wystąpić naturalna zmiana koloru. Przed zastosowaniem wskazane jest wykonanie badania 25-(OH)D we krwi oraz konsultacja wyniku badań z lekarzem lub farmaceutą. Produkt przeznaczony dla zdrowej populacji osób dorosłych do 75 roku życia.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Witaminę słońca nasz organizm może wytworzyć samodzielnie, gdy przebywamy na dworze w okresie od kwietnia do końca września, w godzinach 10.00-15.00 i przynajmniej przez 15 minut. Można dostarczyć ją do organizmu także dzięki produktom spożywczym będącym jej źródłem (na przykład jedząc tłuste ryby czy ser żółty). Jeśli jednak w trakcie tego sezonu i w tych porach zwykle przebywamy w budynku, a nasza dieta zawiera małe ilości wskazanych produktów, mogą pojawiać się niedobory. W ich uzupełnieniu pomaga suplementacja. Polecamy preparat NOW Foods Witamina D3 400 IU o wysokiej jakości.

NOW Foods Witamina D3 400 IU w kapsułkach miękkich

Preparat tej renomowanej marki zawierający witaminę D3 w formie cholekalcyferolu ma postać kapsułek miękkich. W jednym opakowaniu zamknięto 180 sztuk. W naszej ofercie możesz znaleźć produkty tego producenta z witaminą D w kilku porcjach. Oprócz witaminy D3 400 jednostek w kapsułkach dostępne są też preparaty w innych postaciach, na przykład tabletkach do ssania. Zapraszamy do sprawdzenia wszystkich produktów, a w przypadku pytań o witaminę D3 400 IU i pozostałe propozycje tej marki pozostajemy do dyspozycji.

 

https://shaman.pl/slowniczek/witamina-d

Ean: 733739003645
Forma: Kapsułki miękkie
Specyfika Produktu: Bez cukru, Bez GMO, Bez glutenu, Bez jajek, Bez nabiału, Bez soi
Mój cel: Odporność, Samopoczucie
Dystrybutor/Producent: Olivit Sp. z o.o., ul. Blacharska 11, 61-006 Poznań
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

NOW Foods - Witamina D3, 400 IU, 180 kapsułek miękkich

25,00 zł
Produkt dostępny
W magazynie
Termin przydatności: 30.09.2026
Ten produkt najczęściej łączony jest z: