Koszyk:

-12% DBAJ O STAWY. WPISZ KOD: STAWY

Bez GMO Bez glutenu Bez jajek Bez nabiału Bez soi
NOW Foods - Beta-1,3/1,6-D-Glucan, 100mg, 90 vkaps SUPLEMENT DIETY
Zawartość:
Produkt zawieraW dziennej porcji %RWS
Proszek Beta-1,3/1,6-D-Glukanu (z Saccharomyces cerevisiae) 200 mg
Proszek z Żagwicy listkowatej (Grifola frondosa) 320 mg

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: Proszek z Żagwicy listkowatej (Grifola frondosa), Proszek Beta-1,3/1,6-D-Glukanu (z Saccharomyces cerevisiae), Otoczka kapsułki: substancja wypełniająca: celuloza; substancja wypełniająca: celuloza w proszku; substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych (źródło roślinne) i dwutlenek krzemu. Nie wyprodukowane z użyciem pszenicy, glutenu, soi, kukurydzy, mleka, jaj, ryb, skorupiaków lub orzechów. Produkowany w zakładzie GMP przetwarzającym inne składniki zawierające te alergeny.

Zalecana porcja dzienna: 2 kapsułki. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Sposób spożycia: Przyjmuj 1 kapsułkę 1 do 2 razy dziennie.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Tylko dla dorosłych. Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Błonnik pokarmowy oferowany jako suplement diety może występować pod różnymi formami. Jedną z nich jest beta-glukan, który jest składnikiem ścian komórek roślinnych, drożdży i grzybów. Beta-glukany łączone są z wieloma właściwościami. Między innymi pomagają w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi. Spożycie beta-glukanów pochodzących z owsa lub jęczmienia w ramach posiłku pomaga ograniczyć wzrost poziomu glukozy we krwi po tym posiłku. Suplement zawierający proszek Beta-1,3/1,6-D-Glukanu (z Saccharomyces cerevisiae) ma w swoim katalogu marka NOW Foods.

Beta-glukan i żagwica listkowata (grzyb maitake) w suplemencie diety

W suplemencie diety NOW Foods oprócz proszku Beta-1,3/1,6-D-Glukanu (z Saccharomyces cerevisiae) znajduje się proszek z żagwicy listkowatej (Grifola frondosa). Żagwica listkowata wywodzi się z Chin. Jest uprawiana również w Japonii, Europie i Ameryce Północnej. Dzięki zawartości polifenoli i innych cennych składników wyróżnia się interesującymi właściwościami. W suplementach może być stosowana samodzielnie lub stanowić część kompleksu specjalnie dobranych składników. Zapraszamy do sprawdzenia pozostałych produktów marki NOW Foods.

Ean: 733739030542
Forma: Vkaps
Specyfika Produktu: Bez GMO, Bez glutenu, Bez jajek, Bez nabiału, Bez soi, Wegański, Wegetariański
Mój cel: Odporność
Dystrybutor/Producent: Olivit Sp. z o.o., ul. Blacharska 11, 61-006 Poznań
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

NOW Foods - Beta-1,3/1,6-D-Glucan, 100mg, 90 vkaps

60,00 zł
Produkt dostępny
W magazynie
Termin przydatności: 31.05.2026
Ten produkt najczęściej łączony jest z: