Koszyk:
Bez GMO Bez glutenu Bez jajek Bez nabiału Bez soi
NOW Foods - Gorzknik Kanadyjski, Goldenseal Root, 500mg, 50 kapsułek SUPLEMENT DIETY
Zawartość:
Produkt zawieraW dziennej porcji %RWS
Korzeń gorzknika kanadyjskiego (Hydrastis canadensis) 1 g

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: Korzeń gorzknika kanadyjskiego (Hydrastis canadensis), Otoczka kapsułki: żelatyna i nośnik: kwas tłuszczowy (źródło roślinne). Nie wyprodukowane z dodatkiem drożdży, pszenicy, glutenu, soi, mleka, jaj, ryb, skorupiaków lub orzechów. Produkowany w zakładzie GMP przetwarzającym inne składniki zawierające te alergeny.

Zalecana porcja dzienna: 2 kapsułki. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Sposób spożycia: Przyjmuj 2 kapsułki dziennie.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Tylko dla dorosłych. Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie zaleca się spożywania tego produktu przez więcej niż 2 tygodnie każdego miesiąca.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Chęć polepszenia stanu swojego zdrowia niemal zawsze wynika z potrzeby zadbania o siebie i o swoje samopoczucie. Pierwszym krokiem ku temu z pewnością jest odpowiednia dieta. Jadłospis dopasowany do potrzeb organizmu powinien iść w parze z aktywnością. Wsparciem podczas wprowadzania w życie zmian mogą być suplementy, które za sprawą swoich składników mogą pomóc utrzymać prawidłową kondycję organizmu lub mogą stanowić wsparcie zbilansowanej diety. Jednym z nich jest suplement zawierający korzeń gorzknika kanadyjskiego marki NOW Foods. 

NOW Foods: gorzknik kanadyjski 500 mg

Gorzknik kanadyjski to roślina, która była tradycyjnie uprawiana przez rdzennych Amerykanów przez tysiące lat. Ta roślina wieloletnia naturalnie występuje we wschodniej części Stanów Zjednoczonych i w Kanadzie. W korzeniu gorzknika kanadyjskiego występuje berberyna, hydrastyna i kanadyna. Gorzknik kanadyjski swoją nazwę wywodzi od berberyny i hydrastyny - to właśnie te składniki nadają roślinie gorzki smak. 

NOW Foods Gorzknik Kanadyjski w tabletkach: jak przyjmować?

Suplement ten ma postać wygodnych do połknięcia tabletek. Ta forma sprawia, że przyjmiesz go szybko. Poręczne opakowanie sprawia, że możesz zabrać ten preparat ze sobą gdziekolwiek się nie wybierasz. Zalecana porcja to 2 tabletki dziennie - ważne jest, by przestrzegać zasad przyjmowania produktu. Sprawdź wszystkie zalety, jakie posiada Korzeń gorzknika kanadyjskiego marki NOW Foods i zobacz pełna ofertę marki. 

Ean: 733739046901
Forma: Kapsułki
Specyfika Produktu: Bez GMO, Bez glutenu, Bez jajek, Bez nabiału, Bez soi
Mój cel: Odporność
Dystrybutor/Producent: Olivit Sp. z o.o., ul. Blacharska 11, 61-006 Poznań
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

NOW Foods - Gorzknik Kanadyjski, Goldenseal Root, 500mg, 50 kapsułek

76,00 zł
Produkt dostępny
W magazynie
Termin przydatności: 30.11.2026
Ten produkt najczęściej łączony jest z: