Koszyk:
Nowy
Ładuję...
Bez GMO Bez glutenu Wegański Wegetariański
Incense, 450mg - 120 caps SUPLEMENT DIETY
Zawartość: 120 kapsułek
Produkt zawiera W dziennej porcji (1 kapsułka) %RWS*
Ekstrakt Frankincense 450 mg
W tym kwasy bosweliowe 337.5 mg

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: Ekstrakt z kadzidłowca Frankincense (kwasy bosweliowe), otoczka kapsułki (substancja zagęszczająca: hydroksypropylometyloceluloza), substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych.

Zalecana porcja dzienna: 1 kapsułka. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Sposób spożycia: Przyjmuj 1 kapsułkę dziennie, popijając dużą ilością wody lub soku, najlepiej przed posiłkiem. Nie rozgryzaj kapsułki.

Sposób przechowywania: Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przechowywać dobrze zamknięte w chłodnym, suchym miejscu.

Uwagi: Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Unia Europejska

Boswellia Serrata to bardzo tajemnicza roślina. Zwyczajowo nazywana jest kadzidłowcem. To egzotyczne drzewko występuje głównie w Indiach oraz na Półwyspie Arabskim. Ma bardzo charakterystyczny i zarazem przyjemny zapach, dlatego pozyskiwana z kory żywica służy do produkcji aromatycznych kadzideł.

Zein Pharma - Incense, Boswellia Serrata to suplement diety w postaci kapsułek z ekstraktu z Frankincense ma wiele właściwości, które wspierają nasze zdrowie. W suplemencie zawarte są kwasy bosweliowe. Kwasy te pozyskiwane są z kory kadzidłowca. Te organiczne związki chemiczne zawarte w roślinach kadzidłowców, szacuje się, że stanowią one około 30% żywicy gatunku i niosą za soba szereg właściwości zdrowotnych.

Forma: Kapsułki
Specyfika Produktu: Bez GMO, Bez glutenu, Wegański, Wegetariański
Mój cel: Samopoczucie

Dodaj komentarz

Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Zein Pharma - Incense, Boswellia Serrata, 450mg, 120 kapsułek

94,00 zł
Produkt dostępny
W magazynie