Koszyk:
Nowy
Ładuję...
Hyaluron Forte HA 200 - 30 caps SUPLEMENT DIETY
Zawartość: 30 kapsułek
Produkt zawiera W dziennej porcji %RWS*
Kwas hialuronowy 200 mg

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: Kwas hialuronowy (58,8%), kapsułka: hydroksypropylometyloceluloza (HPMC), substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna, żel celulozowy, substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe z kwasów tłuszczowych (źródło roślinne).

Zalecana porcja dzienna: 1 kapsułka. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Sposób spożycia: Przyjmuj 1 kapsułkę dziennie, nie żuj, popij dużą ilością wody, najlpiej przed głównym posiłkiem.

Sposób przechowywania: Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przechowywać dobrze zamknięte w chłodnym, suchym miejscu

Uwagi: Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Unia Europejska

Kwas hialuronowy bardzo często kojarzy się z medycyną estetyczną, przez co uczyniło go bardzo rozpoznawalnym na świecie. Jest to substancja chemiczna zaliczana do polisacharydów. To również naturalny biopolimer, który ma taką samą budowę cząsteczki u człowieka jak i innych kręgowców. Naturalnie występuje w organizmie w postaci soli sodowej i jest składnikiem skóry. Nazwa hialuronianu wywodzi się od greckiego słowa szkło i odnosi się do przejrzystego wyglądu.

Zein Pharma - Kwas Hialuronowy to suplement diety zawierający kapsułki z 200 mg kwasu hialuronowego. Są one również odpowiednie dla wegetarian i wegan, ponieważ do ich produkcji nie używa się produktów pochodzenia zwierzęcego. Kwas hialuronowy otrzymuje się przez fermentację drożdżową. W tym celu stosuje się wyłącznie ekstrakt drożdżowy z fasoli i glukozy z kukurydzy; bakterie tworzą następnie kwas hialuronowy.

Forma: Kapsułki
Mój cel: Włosy, skóra, paznokcie

Dodaj komentarz

Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Zein Pharma - Kwas Hialuronowy, Hyaluron Forte HA 200, 30 kapsułek

61,50 zł
Produkt dostępny
W magazynie