Nowy
-8%
Ładuję...

Osavi - Multiwitamina Jelly Beans, Jabłko Pomarańcza Malina, 90 żelek

5/5 z 1 ocen
Ocena:

Szukasz suplementu diety z witaminami, po który sięgać będzie mogła cała rodzina? Twojej uwadze polecamy produkt stworzony przez markę OSAVI - Multiwitamina, Jelly Beans. Jest przebadany, dzięki czemu możesz mieć pewność, że wyróżnia się wysoką...

Zobacz więcej
53,99 zł 59,00 zł

Do końca promocji zostało:

00 Dni
19 Godz.
52 Min.
47 Sek.
Wysyłka w 24 godziny Produkt dostępny
Produkt gotowy do wysyłki. Zamawiając produkty oznaczone w ten sposób możesz spodziewać się wysyłki w ciągu 24 godzin od zamówienia.
W magazynie

Szukasz suplementu diety z witaminami, po który sięgać będzie mogła cała rodzina? Twojej uwadze polecamy produkt stworzony przez markę OSAVI - Multiwitamina, Jelly Beans. Jest przebadany, dzięki czemu możesz mieć pewność, że wyróżnia się wysoką jakością. Po kliknięciu zakładki Etykieta produktu dowiesz się, jak należy podawać i przechowywać te witaminy w żelkach w kształcie fasolek.

Multiwitamina w żelkach dla dzieci i dorosłych

Ten suplement diety jest doskonałym przykładem na to, że ciekawa forma podania może być połączona z równie przyjemnym smakiem i doskonałym składem. Multiwitamina w żelkach, które mają kształt fasolek i zawierają naturalne aromaty, składa się z zestawu ważnych dla organizmu składników. Są to witaminy: A, D3, E, K1, C, B6, B12, a także niacyna, kwas foliowy, biotyna, cynk oraz jod. Polecamy również inne witaminy dla dzieci i dorosłych stworzone przez OSAVI – by się z nimi zapoznać, wystarczy wpisać nazwę marki w wyszukiwarce na górze strony.

Dodaj komentarz

Etykieta
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.