Koszyk:
Bez GMO Bez glutenu Bez jajek Bez nabiału Bez soi
NOW Foods - Echinacea, 400mg, 250 vkaps SUPLEMENT DIETY
Zawartość:
Produkt zawieraW dziennej porcji %RWS
Jeżówka purpurowa (Echinacea purpurea) (Korzeń) 3200 mg

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: Jeżówka purpurowa (Echinacea purpurea) (Korzeń), Otoczka kapsułki: celuloza, nośnik: kwas tłuszczowy (źródło roślinne). Nie zawiera alergenów: drożdży, pszenicy, glutenu, soi, kukurydzy, mleka, jaj, ryb, skorupiaków ani orzechów drzewnych. Wyprodukowano w obiekcie GMP, który przetwarza inne składniki zawierające te alergeny.

Zalecana porcja dzienna: 8 kapsułek. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Sposób spożycia: W razie potrzeby przyjmuj 2 kapsułki 1 do 4 razy dziennie. Nie zaleca się ciągłego zażywania tego produktu przez ponad 2 tygodnie każdego miesiąca.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Tylko dla dorosłych.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Jej właściwości znane są od setek lat. Rdzenni mieszkańcy Ameryki stosowali ją m.in. w łagodzeniu przebiegu przeziębień i innych infekcji. Mowa o jeżówce purpurowej (Echinacea purpurea), roślinie występującej naturalnie na obszarze Ameryki Północnej. Swoje ciekawe właściwości zawdzięcza cennym substancjom, które zawiera, w tym polifenolom. Jeżówka jest oferowana w formie suplementów diety. Taki produkt ma w katalogu ceniona marka NOW Foods.

Suplement NOW Foods zawierający korzeń jeżówki purpurowej

Szczególnie cenną częścią jeżówki purpurowej jest jej korzeń. Ten surowiec znajduje się w składzie suplementu diety NOW Foods Echinacea, 400 mg. Produkt ma formę kapsułek do połknięcia. W opakowaniu, które teraz oglądasz, zamknięto 250 sztuk. Suplement jest odpowiedni do stosowania przez wegan i wegetarian, a także przez osoby rezygnujące ze spożywania glutenu, jajek, nabiału czy soi. Więcej informacji poznasz, klikając dostępną poniżej zakładkę Etykieta produktu.

Ean: 733739046628
Forma: Vkaps
Specyfika Produktu: Bez GMO, Bez glutenu, Bez jajek, Bez nabiału, Bez soi, Wegański, Wegetariański
Mój cel: Odporność, Samopoczucie
Dystrybutor/Producent: Olivit Sp. z o.o., ul. Blacharska 11, 61-006 Poznań
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

NOW Foods - Echinacea, 400mg, 250 vkaps

79,00 zł
Produkt dostępny
W magazynie
Termin przydatności: 31.08.2025
Ten produkt najczęściej łączony jest z: