Koszyk:
Ładuję...
Bez GMO Bez glutenu Bez jajek Bez nabiału Bez soi
NOW Foods - Olej MCT, Płyn, 946 ml SUPLEMENT DIETY
Zawartość:
Produkt zawieraW dziennej porcji %RWS
Olej MCT (trójglicerydy o średniej długości łańcucha) (z oleju kokosowego / oleju z ziaren palmowych) 7 g

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: Olej MCT (trójglicerydy o średniej długości łańcucha) (z oleju kokosowego / oleju z ziaren palmowych), Produkowany w zakładzie przetwarzającym składniki zawierające alergeny: drożdże, pszenicę, gluten, soję, kukurydzę, mleko, jaja, ryby, skorupiaki.

Zalecana porcja dzienna: 1/2 łyżki (7,5ml). Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Sposób spożycia: Przyjmuj 1/2 łyżki stołowej (7,5 ml) dziennie. Spożywaj produkt z posiłkiem. Olej MCT może być również używany jako substytut konwencjonalnych olejów w sosach do sałatkach, sosach lub do gotowania jako źródło korzystnych kwasów tłuszczowych. Nie zalecany do smażenia w niskich temperaturach wrzenia.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Tylko dla dorosłych. Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Suplement diety NOW Foods Pure MCT Oil w formie płynu w butelce o pojemności 946 ml. Jest produktem chętnie wybieranym przez osoby będące na diecie ketogenicznej, dbające o sylwetkę i sportowców. Jeśli zastanawiasz się, jakie jest właściwe dawkowanie oleju MCT, kliknij teraz zakładkę Etykieta produktu. Znajdziesz tam ważne informacje dotyczące zalecanej dziennej porcji, sposobu spożycia i przechowywania. W przypadku dodatkowych pytań możesz skontaktować się z nami.

Olej MCT – suplement diety marki NOW Foods

Preparaty zawierające olej MCT cieszą się dużą popularnością, stanowiąc dodatkowe wsparcie w realizacji sportowych celów i aktywności fizycznej. Co to olej MCT? Oznacza średniołańcuchowe kwasy tłuszczowe będące dodatkowym źródłem energii, łatwo przyswajalne i nieobciążające układu pokarmowego. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o właściwościach oleju MCT, zachęcamy Cię do przejrzenia naszego Słowniczka. Możesz również sprawdzić inne suplementy z tym olejem z naszego sklepu, dostępne w atrakcyjnych cenach.

 

https://shaman.pl/slowniczek/olej-mct

Forma: Płyn
Specyfika Produktu: Bez GMO, Bez glutenu, Bez jajek, Bez nabiału, Bez soi, Wegański, Wegetariański
Mój cel: Sport, Utrata masy ciała
Dystrybutor/Producent: Olivit Sp. z o.o., ul. Blacharska 11, 61-006 Poznań
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

NOW Foods - Olej MCT, Płyn, 946 ml

150,50 zł
Produkt dostępny
W magazynie
Termin przydatności: 31.08.2026
ten produkt najczęściej łączony jest z: