Ładuję...

NOW Foods - Kordyceps, 750 mg, 90 vkaps

Produkt zawiera 750 mg Kordycepsu. Kordyceps chiński (łac. Ophiocordyceps sinensis / Cordyceps sinensis) rośnie w Tybecie na wysokości pomiędzy 3000 a 5000 metrów powyżej poziomu morza. Obecnie występujący naturalnie jest uznawany za gatunek...

Zobacz więcej
77,50 zł
Wysyłka w 24 godziny Produkt dostępny
Produkt gotowy do wysyłki. Zamawiając produkty oznaczone w ten sposób możesz spodziewać się wysyłki w ciągu 24 godzin od zamówienia.
W magazynie

Produkt zawiera 750 mg Kordycepsu. Kordyceps chiński (łac. Ophiocordyceps sinensis / Cordyceps sinensis) rośnie w Tybecie na wysokości pomiędzy 3000 a 5000 metrów powyżej poziomu morza. Obecnie występujący naturalnie jest uznawany za gatunek zagrożony, dlatego prowadzi się uprawę kordycepsu na skalę przemysłową.
Warto stosować razem suplementami NOW Probiotic-10, Super Colostrum i AlliBiotic CF.

W skład produktu wchodzi:

  • Kordyceps – naturalny organiczny wyciąg z kordycepsu chińskiego zwanego także maczużnikiem chińskim. Kordyceps to grzyb pasożytujący na larwach ćmy. Według tradycyjnej medycyny chińskiej można to uznać za idealny przykład harmonii Yin i Yang.
Producent:
Forma: Vkaps
Specyfika Produktu: Bez GMO, Bez glutenu, Bez jajek, Bez nabiału, Bez soi, Organic, Wegański, Wegetariański
Mój cel: Odporność

Dodaj komentarz

Etykieta
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.