Koszyk:

-12% DBAJ O STAWY. WPISZ KOD: STAWY

Bez GMO Bez glutenu Bez jajek Bez nabiału
NOW Foods - Arginina i Ornityna, 500/250, 100 kapsułek SUPLEMENT DIETY
Zawartość:
Produkt zawieraW dziennej porcji %RWS
L-arginina (wolna forma) 1 g
L-ornityna (chlorowodorek L-ornityny) 500 mg

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: L-arginina (wolna forma), L-ornityna (chlorowodorek L-ornityny), otoczka kapsułki (substancja zagęszczająca: hydroksypropylometyloceluloza); regulator kwasowości: cytrynian wapnia; nośnik: kwasy tłuszczowe (źródło roślinne). Produkowany w zakładzie przetwarzającym składniki zawierające alergeny: drożdże, pszenicę, gluten, soję, kukurydzę, mleko, jaja, ryby, skorupiaki orzechy.

Zalecana porcja dzienna: 2 kapsułki. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Sposób spożycia: Przyjmuj 2 kapsułki dziennie, popijając sokiem lub wodą na pusty żołądek, przed ćwiczeniami lub snem.

Sposób przechowywania: Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Przeciwwskazania: Tylko dla dorosłych. Nie stosować u osób po przebytym zawale lub w przypadku choroby wieńcowej.

Uwagi: Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zachowaj ostrożność, chcąc stosować ten produkt jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią, przyjmujesz leki, bądź w przypadku chorób (także w przypadku opryszczki i / lub jaskry). W tym produkcie mogą wystąpić naturalne różnice kolorystyczne.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone.

Arginina i ornityna to dwa aminokwasy z pewnością dobrze znane każdej osobie uprawiającej sport. Arginina ( AAKG) zwana l-argininą to aminokwas endogenny czyli taki ,który organizm jest w stanie go stworzyć z innych związków. Arginina jest spotykana w wielu produktach spożywczych min.: czerwonym mięsie, orzechach i nasionach, orzeszkach ziemnych, migdałach, szpinaku,produktach pełnoziarnistych, soi, owocach morza oraz jajach. Ornityna to również aminokwas, który troszczy się o sprawność fizyczną sportowców. Ornityna wpływa pozytywnie na przemiany zachodzące w organizmie człowieka. Połączenie tych dwóch aminokwasów znajdziecie w suplemencie od marki NOW Foods Arginina i Ornityna w postaci kapsułek. Na naszej stronie znajdziecie opakowanie z ilością 100 i 250 kapsułek.

Ean: 733739000408
Forma: Kapsułki
Specyfika Produktu: Bez GMO, Bez glutenu, Bez jajek, Bez nabiału
Mój cel: Sport
Dystrybutor/Producent: Olivit Sp. z o.o., ul. Blacharska 11, 61-006 Poznań
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

NOW Foods - Arginina i Ornityna, 500/250, 100 kapsułek

63,00 zł
Produkt dostępny
W magazynie
Termin przydatności: 30.09.2027
Ten produkt najczęściej łączony jest z: