Koszyk:
Ładuję...
Bez GMO Bez glutenu Wegański Wegetariański
Zein Pharma - Zielona Kawa, Ekstrakt, 450mg, 90 kapsułek SUPLEMENT DIETY
Zawartość:
Produkt zawieraW dziennej porcji %RWS
Ekstrakt z ziaren zielonej kawy 1350 mg

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: Ekstrakt z ziaren zielonej kawy (81,8%), otoczka kapsułki: żelatyna (bydlęca), substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych (źródło roślinne).

Zalecana porcja dzienna: 3 kapsułki. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Sposób spożycia: Przyjmuj 3 kapsułki dziennie bez żucia podczas posiłków (po jednej do każdego posiłku), popijając odpowiednią ilością płynu.

Sposób przechowywania: Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przechowywać dobrze zamknięte w chłodnym, suchym miejscu.

Uwagi: Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Produkt zawiera 2% kofeiny. Nie zalecane dla dzieci i kobiet w ciąży.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: UE

Kawa zaraz obok wody i herbaty to jeden z najczęściej wybieranych napoi. Najchętniej jest pita godzinami porannymi, aby dodać sobie energii na cały dzień dzięki zawartej kofeiny. Zielona kawa to niepalone ziarna pozyskiwane z kakaowca. Właściwości zdrowotne przypisuje się szczególnie dzięki obecności kwasu chlorogenowego. Nie występuje on natomiast w czarnych ziarnach, gdyż substancja ta ginie w trakcie palenia.

Ziarna zielonej kawy zawierają nie tylko kwas chlorogenowy, ale również polifenole, kwas salicylowy, kofeinę, witaminy z grupy B i składniki mineralne takie jak wapń, potas czy żelazo. Zein Pharma - Zielona Kawa zawiera ekstrakt z ziaren zielonej kawy i w tym kwas chlorogenowy.


Forma: Kapsułki
Specyfika Produktu: Bez GMO, Bez glutenu, Wegański, Wegetariański
Mój cel: Samopoczucie
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Zein Pharma - Zielona Kawa, Ekstrakt, 450mg, 90 kapsułek

116,50 zł
Produkt dostępny
W magazynie
Termin przydatności: 30.06.2025