Koszyk:
Bez cukru Bez GMO Bez glutenu Bez jajek Bez nabiału
NOW Foods - MSM, Zdrowe Stawy, Proszek, 454g SUPLEMENT DIETY
Zawartość:
Produkt zawieraW dziennej porcji %RWS
MSM proszek (metylosulfonylometan) 1.8 g

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: MSM proszek (metylosulfonylometan), Nie zawiera alergenów: drożdży, pszenicy, soi, kukurydzy, mleka, jaj, ryb, skorupiaków ani orzechów drzewnych. Wyprodukowano w zakładzie GMP, który przetwarza inne składniki zawierające te alergeny.

Zalecana porcja dzienna: 1/2 łyżeczki (1,8g). Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Sposób spożycia: Przyjmuj 1/2 łyżeczki 1 raz dziennie w soku lub innym płynie. Jeśli wystąpią gazy jelitowe, zmniejsz porcję.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Przeciwwskazania: Tylko dla dorosłych. Należy zachować ostrożność w przypadku ciąży/ karmienia piersią, brania leków lub schorzeń (szczególnie jaskry).

Uwagi: Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Podstawą prowadzenia zdrowego stylu życia jest odpowiednia dieta i regularne ćwiczenia fizyczne. Dzięki temu możesz uniknąć wielu schorzeń i niedoborów, które negatywnie wpływają na kondycję organizmu. Dostarczając odpowiednich składników odżywczych wraz z dietą i regularnie ćwicząc z pewnością długo będziesz cieszyć się pełnym zdrowiem. Możesz jednak również korzystać ze wsparcia, jakim są suplementy diety. To one mogą stanowić wsparcie dla utrzymania optymalnej kondycji organizmu. Jednym z takich suplementów jest suplement na stawy NOW Foods. 

NOW Foods: suplement na stawy

Sprawne stawy pełnią bardzo ważną rolę w układzie ruchu każdego człowieka. Odpowiadają nie tylko za wykonywanie ruchów, ale też utrzymywanie prawidłowej postawy. Dieta bogata w witaminy i składniki odżywcze oraz trening kilka razy w tygodniu pomagają zachować zdrowie stawów. Uzupełnieniem diety mogą być jednak suplementy. NOW Foods to marka, która dba o wysoką jakość swoich produktów. Tak jest również w przypadku suplementu NOW Foods: MSM Zdrowe Stawy. W jego składzie znajdziesz jedynie MSM, czyli siarkę organiczną. 

NOW Foods: suplement na zdrowe stawy w proszku 

MSM to związek organiczny siarki, który ma postać czystego, białego proszku - jest to substancja bezwonna i pozbawiona gorzkiego smaku. Produkt NOW Foods powstał bez użycia podczas produkcji surowców takich jak drożdże, pszenica, soja, kukurydza, mleko, jajka, ryby czy skorupiaki. Dzięki temu w Twoje ręce trafia produkt przetestowany pod kątem bezpieczeństwa dla alergików. Dowiedz się więcej o dawkowaniu produktu NOW Foods suplement na stawy w zakładce Etykieta produktu. 

Ean: 733739021267
Forma: Proszek
Specyfika Produktu: Bez cukru, Bez GMO, Bez glutenu, Bez jajek, Bez nabiału, Bez soi, Wegański, Wegetariański
Mój cel: Sport, Stawy
Dystrybutor/Producent: Olivit Sp. z o.o., ul. Blacharska 11, 61-006 Poznań
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

NOW Foods - MSM, Zdrowe Stawy, Proszek, 454g

74,00 zł
Produkt dostępny
W magazynie
Termin przydatności: 31.10.2028
Ten produkt najczęściej łączony jest z: