Koszyk:
Ładuję...
Bez GMO Bez glutenu Wegański Wegetariański
NOW Foods - Tribulus, 1000mg, 180 tabletek SUPLEMENT DIETY
Zawartość: 180 tabletek
Produkt zawiera W dziennej porcji %RWS*
Wapń (z węglanu wapnia) 130 mg 16.25%
Buzdyganek naziemny (tribulus terrestris) (ekstrakt standaryzowany) (minimum 45% saponin) (owoce / części nadziemne) 1 g

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: Substancja wypełniająca: celuloza; nośnik: kwasy tłuszczowe (źródło roślinne), substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu i otoczka roślinna tabletki. Produkowany w zakładzie przetwarzającym składniki zawierające alergeny: pszenicę, gluten, soję, mleko, jaja, ryby, skorupiaki lub orzechy.

Zalecana porcja dzienna: 1 tabletka. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Sposób spożycia: Przyjmuj 1 tabletkę dziennie z posiłkiem.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Przeciwwskazania: Produkt nie powinien być spożywany w przypadku stosowania leków na nadciśnienie lub cukrzycę. Nie stosować u dzieci, kobiet w ciąży i w trakcie laktacji.

Uwagi: Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Występuje w różnych częściach świata, w tym w południowo-wschodniej Europie. Buzdyganek naziemny to interesująca roślina posiadająca substancje aktywne takie jak saponiny, którym zawdzięcza swoje właściwości. Tribulus terrestris (to kolejne określenie dla tej rośliny) może być wykorzystywany w postaci ekstraktu standaryzowanego na zawartość saponin bądź w formie sproszkowanego owocu. Jest łączony z wpływem na poziom testosteronu, a co za tym idzie – tempem przyrostu masy mięśniowej.

NOW Foods Tribulus w tabletkach – suplement diety

Tę roślinę stosuje się także w produkcji suplementów diety, między innymi przeznaczonych dla mężczyzn aktywnych fizycznie. NOW Foods Tribulus to przykład wysokiej jakości suplementu zawierającego standaryzowany ekstrakt z buzdyganka naziemnego. Ma postać tabletek, a w jednym opakowaniu znajduje się 180 sztuk. Dostępny jest także wariant z mniejszą liczbą tabletek. Zapraszamy do sprawdzenia całej kategorii produktowej, którą tworzą preparaty dla sportowców, a także do zapoznania się z pozostałymi propozycjami od marki NOW Foods.

 

https://shaman.pl/slowniczek/buzdyganek

Forma: Tabletki
Specyfika Produktu: Bez GMO, Bez glutenu, Wegański, Wegetariański
Mój cel: Sport

Dodaj komentarz

Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

NOW Foods - Tribulus, 1000mg, 180 tabletek

112,00 zł
Produkt dostępny
W magazynie
Termin przydatności: 28.02.2027